Jump to content

[MODERATOR] Alex [RESPINS]


LondoN eXtream

Recommended Posts

Nume: Alex

Nick: dK^aLeX

Varsta: 12

Motiv: Iubesc comunitatea si sunt priceput in PAWN.

Adresa de contact: alex.alex0201@yahoo.com

Timp alocat forumului: 3-4 ore. [Mentionez ca am scoala]

 

Ce sectiune doresti sa moderezi?: AMXMODX.

De ce ai ales aceste sectiuni?: Deoarece sunt priceput in PAWN.

De ce doresti sa moderezi in aceasta comunitate?: Nu exista un motiv anume, doar imi place.

Ai mai moderat IPB?: Da

Ce intelegi prin "post hunt"?: Posturi facute aiurea, fara sens , gen gg buna treaba etc..

Ce intelegi prin dublu post? : Posturi unele dupa altele.

Ce intelegi prin WAREZ?: Continut piratat.

Ce inseamna NTFW: Not Safe For Work [+18]

Care este diferenta dintre post hunt si offtopic?: Vanatoare de posturi, abatere de la subiect.

Ce planuri ai sa sporesti activitatea membrilor ?: Posturi utile.

Link to comment
Share on other sites

http://rangfort.ro/forum/index.php?/topic/10606-cerere-moderator-alex-respins/

http://rangfort.ro/forum/index.php?/topic/10444-cerere-moderator-dkal3x-respins/

 

 

  • Minim 60 de zile in comunitate.
  • Varsta minima de 16 ani !
  • Minim 100 posturi pe forum.
  • Scriere corecta din punct de vedere gramatical.

 

Nu ca varsta ar fi neaparat o problema , DAR :

1. Ai detinut grad in aceasta comunitate si cum am specificat si in cererile tale anterioare , efectiv ti-ai batut joc de acel grad.

2. Te-am avertizat in repetate randuri sa nu mai faci POSTHUNT , OFFTOPIC , exact asta ai facut .

3. Ai luat warn in repetate randuri de la mine , pana si acum ai warn.

 

Ai ceva topicuri la sectia de AMX , insa dupa mine nu doar posturile ar trebui sa conteze. Pe toata perioada in care ai avut moderator , ai avut 0 activitate , iar de cand esti membru nu a fost post sa nu comentezi , sa nu faci posturi aiurea.

Uite aici un exemplu ->

http://rangfort.ro/forum/index.php?/topic/12426-deschid-server-cs-caut-2-fondatori/

Nu esti in stare sa accepti o parere diferita fata de a ta , imediat postezi si comentezi dupa x sau y.

 

# Contra din partea mea.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Pe langa motivele spuse de Denisa mai am si eu ... 

 

  1. Nu ai un comportament ca atare de a detine acest grad
  2. Nu ai demonstrat sa meriti un grad aici pana acum inafara de copy / paste care l-ai facut
  3. Nu cred ca la varsta care o ai detii toate capacitatile de care te lauzi

Prin urmare si toate fiind spuse ai #Contra de la mine si pentru faptul ca nu mi-ai demonstrat capacitatile in php care ziceai.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Parerea mea ? Apuca-te serios de treaba, si urmeaza sfaturile date de catre cei 2 . Incearca sa te abtii in a mai comenta dupa x si y . Incearca sa dai raspunsuri corecte si pozitive .

Incearca sa inveti cu adevarat ce inseamna " post-hunt " si " dublu post " . Important e sa se vada ca intelegi tu aceste lucruri, nu sa le scrii fiindca ai auzit de ele . Sa le respecti, si sa le judeci . 

Daca intradevar iti doresti ceva, faci absolut tot ce poti pentru a-l obtine, indiferent de sansele pe care le ai, insa fa-o si dovedeste-o ca vrei si poti . 

 

Daca se observa schimbarea ta, si stii chiar tu ca esti pregatit pentru a revenii cu o alta cerere, fii sigur ca si raspunsurile altor persoane se vor schimba, fiindca nu vor continua pana la final tot cu aceleasi raspunsuri, insa TU trebuie sa dovedesti acest lucru ca-ti doresti si ca vrei . 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...