Jump to content

[RF] Microsoft Office 2016 .


Minnie

Recommended Posts

   # Microsoft ne-a oferit de-a lungul timpului surprize atunci cand a venit vorba de Office aratandu-ne mai multe parti bune ale acestui program dar adevarat este ca ne-a aratat si destule parti rele . 

In aceasta descriere, vreau sa va spun cate ceva despre acest program care va aparea in 2015-2016, atat despre designul si despre noi functii . 

Windows 10 arata destul de promitator asa ca si Microsoft Office 2016 ar putea aduce o schimbare de design foarte frumoasa care va fi placut ochiului pentru a putea lucra mai mult in acest program ( in toate produsele din gama Office ), pana acum am avut parte de un design alb, speram ca pe 2016 designul sa semene cu imaginea reprezentativa a acestui articol : 

microsoft-office-2016-screenshot-powerpo

 

Stim si ca Microsoft Office 2016 va aparea in exclusivitate pentru sistemul de operare Windows 10 dar Microsoft vrea sa-si vanda produsul mai departe asa ca vom vedea produsul pe mai multe versiuni ale sistemului de operare Windows dar poate si pe alte sisteme de operare cum ar fi Mac OS . 

 

Despre noi functii nu cred ca este cazul sa vorbim pentru ca Microsoft Office 2016 ne va aduce aproape tot ce am avut pana acum . 

 

Video cu Microsoft Office pentru Windows 10 - > CLICK AICI

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...