Jump to content

Cerere Lega ! [RESPINS]


LEGALIZE IT! 1337

Recommended Posts

Nume : Razvan
Nick : LEGALIZE IT! 1337
Vârstă : 16
Motiv : Plictiseala...mai ajut si eu lumea cu addons uri / plugin uri si ce se mai poate !
Adresa de contact : nitoirazvan@yahoo.com
Timp alocat forumului :
2-3 ore...depinde de zi

 

De ce secţiuni doreşti să te ocupi ?: Amxmodx

  • AMXMODX
  • Resurse CS:GO

Ce site-uri de resurse accesezi ?: in special alliedmodders

Cât timp poţi aloca upload-ului de resurse  ?: Depinde de zi, cum am programul !

Link to comment
Share on other sites

Nu prea am vazut activitate venind din partea ta prin locurile alese. Insa, tinand cont ca este doar Stefan, spun ca ar fi bine sa participi si tu cu ceva folositor, insa sa te si ocupi, nu sa ai doar culoarea verde timp de cateva zile . 

 

Succes si apuca-te de treaba . Postand acolo, nu e chiar nevoie de grad, insa n-as avea nimic impotriva daca ai avea si grad . # Pro .

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Nu prea am vazut activitate venind din partea ta prin locurile alese. Insa, tinand cont ca este doar Stefan, spun ca ar fi bine sa participi si tu cu ceva folositor, insa sa te si ocupi, nu sa ai doar culoarea verde timp de cateva zile . 

 

Succes si apuca-te de treaba . Postand acolo, nu e chiar nevoie de grad, insa n-as avea nimic impotriva daca ai avea si grad . # Pro .

 

 

Idem . Eu iti dau PRO, dar sper sa te tii de treaba nu sa ai gradul cateva zile iar apoi sa nu mai faci nimic.

Link to comment
Share on other sites

Da , desigur.

 

 

Nick: Darke#

Perioada: Permanent

Motiv: Nu am timp, sunt plecat majoritatea timpului ! 

 

 

# Acceptat.
Asa va place sa faceti cereri de moderator doar pentru culoare si doar pentru o saptamana.

 

Ai avut moderator si cum am spus si cand ti-ai facut cerere de retragere , l-ai avut DEGEABA.

Exact pe sectia AMX si Resurce l-ai avut si daca nu faceai cerere de retragere , tot primeai remove pentru ca ai avut 0 activitate.

 

# Contra.

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...