Jump to content

[RF] Cerere Moderator [RESPINS]


LondoN eXtream

Recommended Posts

Nume : Alex

Nick : dK^aLeX

Vârstă : 12

Motiv : Pentru ca am experienta.

Adresa de contact : alex.alex0201

Timp alocat forumului : 2-3H/zi

 

Ce secţiuni doreşti să moderezi? AMXMODX

De ce ai ales aceste sectiuni? Pentru ca ma pricep la asa ceva

De ce doreşti să moderezi în această comunitate? Pentru ca imi place.

Ai mai moderat pe IPB? Da

Ce înţelegi prin "Post hunt"? Posturi gen "gg, bv" , pentru +1

Ce înţelegi prin "Dublu post"? Post unul dupa altul

Ce înseamnă "Warez"? Continut piratat

Ce înseamnă "NSFW"? Not Safe For Work

Care este diferenţa dintre post hunt şi off-topic? Posturi facute in prostie / Abatere de la subiect.

Ce planuri ai ca să sporeşti activitatea membrilor în secţiunile pe care doreşti să le moderezi ? Mereu vin cu cate ceva nou.

Ai citit regulamentul forumului ? Da.
Link to comment
Share on other sites

Dupa ce ai renuntat la grad sau ti s-a scos ( nu stiu istoria ), ai mai facut inca vre-o 4 cereri in care ti s-a raspuns cu " Respins " .

Ce te face sa crezi ca acum ai fi acceptat ? Intradevar, la sectiunea ceruta te implici, insa nu-mi place modul tau de a fi. Te crezi prea priceput in amxmodx, ceea ce nu este adevarat. Una e sa stii tot cap coada si alta e sa stii sa modifici niste reclame, comenzi, etc. Daca te pricepeai atat de mult, si-ti doreai sa faci parte din aceasta comunitate, nu spuneai ca oferi sursa sau ce o fi contra-cost. Si as putea continua, insa prefer sa ma opresc aici.

Ceea ce vreau sa spun eu, e doar sa taci si sa faci ce stii tu cel mai bine. Daca vrei sa ajuti pe cineva, il ajuti dorindu-ti asta, nu cerand-ui bani.

 

Eu iti urez succes, si ai un Pro de la mine, stiind ca cu timpul te vei schimba.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...