Jump to content

Cerere Moderator # Nok1a [RESPINS]


Divine

Recommended Posts

Nume : Ciprian
Nick : Nok1a
Vârstă : 17 ani
Motiv : Imi place foarte mult aspectul comunitatii si vreau sa ma alatur !
Adresa de contact : CiprianFrizy@yahoo.com (mess) ; cipri619 (skype) ; nok1algz/danyel59 (steam)
Timp alocat forumului : 4-5h/zi

Ce secţiuni doreşti să moderezi?: #Social @ Muzica/Prezinta-te/Sport
De ce ai ales aceste sectiuni? Acestea imi plac cel mai mult si mi-ar place sa le moderez !
De ce doreşti să moderezi în această comunitate?: Am zis mai sus,imi place deosebit,aspectul forumului.
Ai mai moderat pe IPB?: Desigur.
Ce înţelegi prin "Post hunt"?: Post aiurea,inutil
Ce înţelegi prin "Dublu post"?: Cand faci unu post/replay unul dupa altul !
Ce înseamnă "Warez"?: Site-uri piratate !
Ce înseamnă "NSFW"?: Not Safe For Work
Care este diferenţa dintre post hunt şi off-topic?: Pai post hunt reprezinta un post aiurea, post facut fara rost, si off topic reprezinta un post facut pe langa subiectul abordat.. De exemplu eu vorbesc despre fotbal si vine "x" si imi zice despre samp
Ce planuri ai ca să sporeşti activitatea membrilor în secţiunile pe care doreşti să le moderezi ?: O sa fie o activitate indelungata din partea mea,asta insemnand sa am grija intotalitate de sub forumul oferit !
Ai citit regulamentul forumului ?: Desigur

P.S: Stiu ca nu am acele 100 de posturi cerute de catre administratie,dar nu prea ma caracterizeaza spamul,acesta este singura conditie la care nu ma incadrez !

Edited by Nok1a
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Frumos scris, insa activitatea lasa de dorit . Parerea mea este ca, nu trebuia sa faci cerere chiar acum, daca nu ai activitate pe sectiunile cerute . 

Trebuia sa mai astepti dupa ce aveai ceva activitate la subforum-urile cerute . Eu sunt contra din cauza lipsei de activitate, insa, cand iti vei incepe activitatea acolo unde doresti sa moderezi, fii sigur ca vei avea PRO de la mine . 

 

Apuca-te de treaba !

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Cum a zis si Minnie mai sus, incearca sa incepi o activitate pe acea sectiune daca chiar iti doresti. Dar sa respectam si un regulament, cel putin 100 de post-uri. 

De la mine ai un #Contra, cand te apuci de treaba revii cu o alta cerere.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...