Jump to content

[Cerere Moderator]LuCiFeR ^THC [RESPINS]


LuCiFeR ^THC

Recommended Posts

Nume :Rafaell
Nick :LuCiFeR ^THC
Vârstă :21
Motiv :Vreau sa imi dau silinta sa ajut membrii si forumul cu absolut tot ce pot!
Adresa de contact :lucifer_delomelancion@yahoo.ro
Timp alocat forumului :5-6 ore pe zi

Ce secţiuni doreşti să moderezi?: Gaming
De ce ai ales aceste sectiuni?: Deoarece aici ma pricep,si imi place!
De ce doreşti să moderezi în această comunitate? Deoarece este una frumoasa,cu oameni ingaduitori si activi,are o vechime anume si este cunoscuta !
Ai mai moderat pe IPB?Da
Ce înţelegi prin "Post hunt"?Un post care nu ar trebuii sa fie acolo (nefolositor,fara rost)
Ce înţelegi prin "Dublu post"?Atunci cand postezi de doua ori la rand in aceeasi pagina!
Ce înseamnă "Warez"?Un site piratat(fake)
Ce înseamnă "NSFW"? NSFW>"Not safe work"
Care este diferenţa dintre post hunt şi off-topic?Post hunt este un post inutil care nu isi are rostul iar off topic este pe langa subiectul discutat!
Ce planuri ai ca să sporeşti activitatea membrilor în secţiunile pe care doreşti să le moderezi ?: Lucrurile noi ,ideile noi fac absolut totul,caracterul si integritatea la maxim:)
Ai citit regulamentul forumului ?:Da.

Link to comment
Share on other sites

N-am vazut prea multa implicare din partea ta pe acolo, insa ti-as sugera sa incepi sa o faci .  Ai facut doar 2-3 topicuri, si ai crezut ca este necesar sa vi sa faci cerere pentru Moderator ? Trebuia sa mai astepti putin, si dupa sa vi cu cererea . 

 

Contra . 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

N-am vazut prea multa implicare din partea ta pe acolo, insa ti-as sugera sa incepi sa o faci .  Ai facut doar 2-3 topicuri, si ai crezut ca este necesar sa vi sa faci cerere pentru Moderator ? Trebuia sa mai astepti putin, si dupa sa vi cu cererea . 

 

Contra . 

Idem, contra

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1. Categoria "GAMING" nu ai cum sa o moderezi deoarece este categoria serverelor.

2. Topicele alea care le-ai facut , sunt facute toate in maxim 10 minute , deci nu te-ai gandit/cautat asa mult ca sa le faci.

 

Eu sunt Contra.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...