Jump to content

Cerere moderator New Boy [RESPINS]


edw1NN.

Recommended Posts

Nume : Andrey
Nick : NeW bOy
Vârstă : 20
Motiv : M-am atasat de sectiunea SOCIAL.
Adresa de contact : junky_rf  [Yahoo! Messenger]
Timp alocat forumului : Minim 2 ore

Ce secţiuni doreşti să moderezi?: SOCIAL
De ce ai ales aceste sectiuni?: Deoarece este cea mai simpla dupa mine si am zis sa o iau incetul cu incetul.
De ce doreşti să moderezi în această comunitate?: Deoarece dupa mine este cea mai organizata comunitate.
Ai mai moderat pe IPB?: Pana acum nu am moderat, insa m-am informat cum se modereaza si stiu tot ce trebuie stiut.
Ce înţelegi prin "Post hunt"?: Post inutil, de care nu avem nevoie.
Ce înţelegi prin "Dublu post"?: Post unul dupa altul realizate de acelasi user.
Ce înseamnă "Warez"?: Continut piratat.
Ce înseamnă "NSFW"?:Not Safe For Work.
Care este diferenţa dintre post hunt şi off-topic?: Dupa cum am zis "Post hunt" este un post de care nu ne putem folosi, iar "Off-topic" este acel post care este TOTAL pe langa subiect.
Ce planuri ai ca să sporeşti activitatea membrilor în secţiunile pe care doreşti să le moderezi ?: Am forte multe idei bune(dupa parerea mea) si vor mai aparea pe parcurs.
Ai citit regulamentul forumului ?: Desigur.

Link to comment
Share on other sites

# Contra . De ce ? Pai, voi cei care aveti in gand sa faceti parte din acest staff, nu va ganditi ce inseamna " contribuire " . Voi postati in topicurile deja existente, participand la jocurile deschise la Divertisment, insa topicuri care sa fie de folos nu le deschideti . A face parte din staff, nu inseamna sa postati la topicurile deja deschise, sa va expuneti parerea, sau orice altceva . Pentru a face parte, trebuie sa deschideti chiar VOI topicurile, sa veniti cu idei noi de a imbunatatii forumul, de a atrage mai multi membri la topicurile respective, de a face ceva NOU. Nu de a posta la fel cum fac ceilalti care nu-si doresc sa faca parte din acest staff . 

 

Sunteti de parere ca odata ce ati postat undeva, gata, inseamna ca sunteti asigurati si aveti un grad . Nu, nu este asa. Trebuie venit cu ceva nou, sa arati ca doresti asta, nu postezi doar ca sa ti se spuna ca : Uite, respectivul a postat la SOCIAL, ceea ce inseamna ca verifica ceea ce se intampla de zi cu zi acolo " . 

 

Incearca sa gandesti, si sa aplici . Nu te orienta doar spre facerea unor posturi, ci si creearea a ceva nou . 

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...