Jump to content

Cerere Rst [RESPINS]


Rst

Recommended Posts

Nume : Edward
Nick : Rst
Vârstă : 21
Motiv : Pur si simplu am prea mult timp liber, asa ca prefer sa il ocup moderand aici, decat in alta parte.
Adresa de contact : fifa.edward@yahoo.com
Timp alocat forumului : Destul, incat sa pot ocupa o functie de moderator.

Ce secţiuni doreşti să moderezi?: Nu conteaza, nu am preferinte.
De ce ai ales aceste sectiuni?: -
De ce doreşti să moderezi în această comunitate?: Este o comunitate serioasa, asa ca vreau si eu sa fac parte din "familia" RangFort.
Ai mai moderat pe IPB?: Da
Ce înţelegi prin "Post hunt"?: Vanator de posturi, acele posturi inutile, facute doar pentru +++.
Ce înţelegi prin "Dublu post"?: Doua posturi ale aceluiasi utilizator, unul dupa altul.
Ce înseamnă "Warez"?: Distribuire ilegala a continuturilor protejate.
Ce înseamnă "NSFW"?: Not Safe For Work
Care este diferenţa dintre post hunt şi off-topic?: Post hunt, doar cauta sa faca posturi, iar off-topic este un post in afara subiectului in cauza.
Ce planuri ai ca să sporeşti activitatea membrilor în secţiunile pe care doreşti să le moderezi ?: Multa seriozitate, iar prin seriozitate voi obtine si activitate din partea membrilor, indiferent de sectiunea pe care o voi modera.
Ai citit regulamentul forumului ?: Desigur

Edited by LucHyan
Modelul nu este cu bold , citeste regulamentul ! Next trecem la sanctiunu !
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ai contul din 4 Iunie 2014, si ai doar 67 de posturi ?! Glumesti, nu ? De ce n-ai venit peste 10 ani sa faci cerere ? A face parte dintr-un staff, nu inseamna sa iti aduci aminte dupa 1 an / 2 / 3 ca mai ai un cont valabil pe o anumita comunitate. A face parte din staff, inseamna implicare, cunostiinte in ceea ce tu doresti sa moderezi, cunoasterea a catorva persoane, integrarea intr-un anumit grup, colaborare . 

Contra . 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...