Jump to content

Cerere moderator New Boy [ACCEPTAT]


edw1NN.

Recommended Posts

Nume : Andrei

Nick : NeW bOy

Vârstă : 20

Motiv : Am mai fost moderator, a fost o experienta unica, mai vreau sa o traiesc inca o data, de data aceasta o durata mai lunga

Adresa de contact : junky_rf messenger

Timp alocat forumului : minim 2 ore pe zi

 

Ce secţiuni doreşti să moderezi? Social si Resurse Counter-Strike 1..6

De ce ai ales aceste sectiuni?: Am moderat aceleasi sectiuni acum catva timp, a fost o alegere inspirata, noroc cu SiLviu ca mi-a recomandat resurse

De ce doreşti să moderezi în această comunitate?: Imi place, m-am acomodat, detin grad mare pe un sv.

Ai mai moderat pe IPB?: Da

Ce înţelegi prin "Post hunt"?: Post inutil, facut doar pentru un like

Ce înţelegi prin "Dublu post"?: 2 posturi facute de acelasi membru, într-un interval de timp de 24h

Ce înseamnă "Warez"?: Continut piratat

Ce înseamnă "NSFW"?: Not Safe For Work

Care este diferenţa dintre post hunt şi off-topic?: post hunt este un post inutil, facut pentru like, off topic este un post facut pe langa subiectul topicului.

Ce planuri ai ca să sporeşti activitatea membrilor în secţiunile pe care doreşti să le moderezi ?: Idei noi, inspirative, ce starnesc curiozitatea membrilor.

Ai citit regulamentul forumului ? Citit si inteles.

 

P.S. Data trecuta am facut putin pe copilul, imi cer scuze, insa nu cred ca a fost asa grav incat sa nu imi mai acordati o sansa

Link to comment
Share on other sites

Intradevar, fiecare merita o a 2-a sansa . Apreciez faptul ca, nu ai facut ca altii, care au primit remove si au plecat din comunitate, jos palaria . 

 

Succes, si daca e sa ti se ofere o a 2-a sansa, n-o da din nou cu bata-n balta .

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...