Jump to content

[RANGFORT]Cerere moderator Mrrr [RESPINS]


Mrrr

Recommended Posts

Nume :Robert
Nick :Mrrr dar o sa mi-l schimb in kNife
Vârstă :fac 17
Motiv :Interesant forumul 
Adresa de contact :bz_robi
Timp alocat forumului :3/4 ore sau mai mult

Ce secţiuni doreşti să moderezi?divertisment si  magazin online daca se poate :D 
De ce ai ales aceste sectiuni?Imi place cs-ul :P
De ce doreşti să moderezi în această comunitate?Ii faina
Ai mai moderat pe IPB?putin
Ce înţelegi prin "Post hunt"?Post inutil 
Ce înţelegi prin "Dublu post"?2 posturi facute de acelasi player [membru]
Ce înseamnă "Warez"?Pirate
Ce înseamnă "NSFW"?Not safe for wark
Care este diferenţa dintre post hunt şi off-topic?post hunt = post inutil off topic = Nu are legatura cu subiectul care se discuta :D
Ce planuri ai ca să sporeşti activitatea membrilor în secţiunile pe care doreşti să le moderezi ?O sa implementez reguli noi / idei noi / si multe alte chestii 
Ai citit regulamentul forumului ?Normal :D

Edited by Mrrr
Link to comment
Share on other sites

Interesant , cand ai facut cererea vroiai moderator pe Source Mod si Magazin Online, acum vad ca vrei la Divertisment si Magazin Online..

Eu zic sa incepi sa faci ceva activitate dupa aceasta "revenire" pe o categorie anume si dupa sa faci cerere de moderator.

 

Cererea asta ii facuta in graba, nici pentru o cerere calumea nu ti-ai dat interes.

 

Contra.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

A modera o sectiune nu inseamna a posta intr-un topic existent . A modera inseamna contribuire, creativitate . Nu te-am mai vazut de ceva timp, si revii asa dupa nu stiu cate zile, faci 10 posturi in cateva topicuri, dupa care vi si faci cerere de moderator . 
Scuza-ma, insa nu-mi pari serios deloc . Daca chiar vrei sa faci treaba buna, pai apuca-te de treaba . Nu te schimba precum vremea . 

 

Contra .

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Minnie are dreptate.

Pe langa asta, ai fost pe forum activ o perioada, pe urma brusc ai fost offline timp de vreo 2 luni, ai revenit iar pentru o zi, pe urma iar cateva saptamani offline si acum revii IAR..pentru cat timp de data asta ?!

Pentru mine, este destul de clar ca esti instabil in ceea ce priveste activitatea si in ceea ce priveste "timpul" pe care l-ai aloca moderarii.

 

# Respins.

Revin-o cu o cerere, cand vei dovedi ca te-ai reintors pe bune in comunitate si nu doar pentru cateva zile si cand vei lua activitatea in serios, nu doar cateva posturi facute de azi dimineata.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...