Jump to content

Cerere Moderator DavidSlm^_^ [RESPINS]


DavidSlm^_^

Recommended Posts

Nume :David
Nick :DavidSlm^_^
Vârstă :13
Motiv :vreau sa ajut acest forum in activitate si dece nu cu niste membrii noi 
Adresa de contact :Y!M maximdavid75
Timp alocat forumului :3-5 ore 

Ce secţiuni doreşti să moderezi?:sectiunea respawn si zm 
De ce ai ales aceste sectiuni?:Pentru a raspunde la cererile Playerilor de admin si pentru a rezolva micile incidente! 
De ce doreşti să moderezi în această comunitate?:Fiinca este o comunitate frumoasa bine lucrata si cu adminii foarte buni!!
Ai mai moderat pe IPB?:Nu sunt nou in asta! :) sper sa invat cat mai repede 
Ce înţelegi prin "Post hunt"?: Post inutil, facut doar pentru like

Ce înţelegi prin "Dublu post"?:post 2 posturi facute de acelasi membru , intr-un interval de timp 24h
Ce înseamnă "Warez"?:continut piratat
Ce înseamnă "NSFW"?:not safe for work
Care este diferenţa dintre post hunt şi off-topic?:post hunt este un post inutil ,facut pentru like , off topic este un post facut pe langa subiectul topicului
Ce planuri ai ca să sporeşti activitatea membrilor în secţiunile pe care doreşti să le moderezi ?sa aduc modificari cat mai bune !
Ai citit regulamentul forumului ? Da ! :) 

Link to comment
Share on other sites

1 la mana : 

 

 

 

Ce secţiuni doreşti să moderezi?:sectiunea respawn si zm 
De ce ai ales aceste sectiuni?:Pentru a raspunde la cererile Playerilor de admin si pentru a rezolva micile incidente! 

 

Sunt sectiunile unor servere, nu sectiuni unde poti modera avand gradul de Moderator . Acolo modereaza doar ownerii acelor servere . 

 

2 la mana : 

 

Varsta ta este prea mica, iar gramatica te cam da de gol . Acest staff are nevoie de persoane capabile, care stiu sa se exprime atunci cand e cazul . 

 

3 la mana : 

 

 

 

Ce înţelegi prin "Dublu post"?:post 2 posturi facute de acelasi membru , intr-un interval de timp 24h

este copiata de la alta cerere, la fel si asta 

 

 

 

Care este diferenţa dintre post hunt şi off-topic?:post hunt este un post inutil ,facut pentru like , off topic este un post facut pe langa subiectul topicului

. Am fi preferat sa-ti vedem intuitia, nu plagiatul . 

 

+ ca nu indeplineste anumite cerinte, acelea fiind : 

 

 

 

  • Minim 60 de zile in comunitate.
  • Varsta minima de 16 ani !
  • Minim 100 posturi pe forum.
  • Scriere corecta din punct de vedere gramatical.

 

Tocmai ce ti-am spus mai sus legat de scrierea corecta + varsta ta .

Contra. 
 

 

EDIT : 

 

 

scuzati ca fac dublu-post nu este copy/paste am scris eu cu mana mea dar...daca asa crezi este oke!  :)

 

 

A, nu-mi plac mincinosii . Nu ma pune sa demonstrez ca ai copiat . 

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

# Contra !

 

Aici nu se fac cerere pentru moderarea serverelelor din comunitate , daca doresti sa faci acest lucru poti lua legatura cu owner-ul acelor servere.

 

Aici se fac cerere pentru a modera o anumita sectiune din comunitate , nu servere !

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Daca ai fi citit regulamentul cap-coada ai fi stiut ca nu ai voie sa deschizi un topic ca acesta: http://rangfort.ro/forum/index.php?/topic/19851-scuzati-de-off-topic/ . Era de ajuns daca ii dadeai un PM lui Silviu.

 

Nu ai nici :

- Zilele necesare in comunitate.

- Varsta.

- Posturile necesare.

 

 

Categoriile pe care ai vrea tu sa le moderezi nu sunt pentru asa ceva.

 

 

Contra.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Moderator nu poți să primești pe forum dacă vrei să moderezi un anumit subfoeum al unui server .

Regulamentul 100% necitit .

Greșeli gramaticale .

Minciună . ( Și nu îmi trebuie mult timp să îmi dau seama )

Vârsta nu este adecvată .

Îmi pare rău dar Contra

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ok deci ceea ce a fost de zis s-a zis in special sunt de acord cu Andy Minnie Vallentin si LucHyaN imi pare rau dar nu cred ca moderatorul ar insemna ceva prea mult pentru tine si multi fac cerere de moderator doar pentru culoare la nume si mie nu imi plac chestiile astea.

#Contra

Nu respecti nici macar cerintele impuse , nu ai citit regulamentul exact cum ai facut si pe server la noi sunt mult prea multe motive sa iti dau contra dar ma opresc aici.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...