Jump to content

Recrutare real.no.scuze [ RESPINS ]


ReaL Low Head

Recommended Posts

Nume : vasile
Nick : real.no.scuze
Vârstă : 26
Motiv : Imi place foarte mult sa moderez subforumurii
Adresa de contact : Y!M real_no_Scuze@yahoo.com
Timp alocat forumului : 2 3 ore 

Ce secţiuni doreşti să moderezi? Divertisment ,Social,hobby, recrutare userii noi

De ce ai ales aceste sectiuni? Deoarece aici ma descurc cel mai bine
De ce doreşti să moderezi în această comunitate? O comunitate pusa la punct , cred ca pot face fata !
Ai mai moderat pe IPB? nu
Ce înţelegi prin "Post hunt"? Atunci cand postezi de mai multe ori pentru a face posturi

Ce înţelegi prin "Dublu post"? Cand postezi de dublu post(2 ori) in acel topic
Ce înseamnă "Warez"?  Site-uri piratate
Ce înseamnă "NSFW"? Not Safe For Work
Care este diferenţa dintre post hunt şi off-topic? post hunt=post care nu are de aface cu subiectul (inutil) off-topic= Pe langa subiect
Ce planuri ai ca să sporeşti activitatea membrilor în secţiunile pe care doreşti să le moderezi ? doresc  aducerea ideii noii ce ar putea duce la curiozitatea userilor !
Ai citit regulamentul forumului ? Da

Link to comment
Share on other sites

Intr-adevar iti place sa moderezi si ca ai activitate, insa nu am vazut nici-un topic deschis de catre tine la sectiunea  SOCIAL . 

Nu vreau sa par rea, sau orice altceva, stiu ca esti in alta tara, insa ai de lucrat la limba romana, iar daca nu e scris cat de cat citet de catre un Moderator, da o imagine proasta . 

+ ca de multe ori, la anumite topicuri dadeai raspunsuri total aiurea si nici macar nu respectai modelul, cand ti se cerea . 

 

Contra . 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

intradevar nu sunt perfect dar cred ca pot aduce ceva nou , ramane la aprecierea voastra .

 

multumesc

1) Nu trebuie să fi perfect ca să devii Moderator . Trebuie să fi capabil și conștient că îți asumi o responsabilitate .

2)Activ ești pe forum ,însă nu și la categoria pe care dorești să o moderezi .

 

Îmi pare rău dar Contra . Apucă-te de treabă și poate se schimbă părerea la următoarea cerere :).

O zi bună .

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1) Nu trebuie să fi perfect ca să devii Moderator . Trebuie să fi capabil și conștient că îți asumi o responsabilitate .

2)Activ ești pe forum ,însă și la categoria pe care dorești să o moderezi .

 

Îmi pare rău dar Contra . Apucă-te de treabă și poate se schimbă părerea la următoarea cerere :).

O zi bună .

eu daca  ma apuc sa fac ceva  fac tot posibiul sa iasa perfect, responsabilitate   este 100 ...

Link to comment
Share on other sites

Real nimic personal dar de la mine tot contra ai motivele le-au dat deja colegii mei si totusi te-as ruga sa nu mai faci posturi pana la decizia finala deoarece se numeste post-hunt si dupa cum ai vazut in regulament poate fii penalizat cu Warn.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Contra din urmatoarele motive:

 

1. Nu ai destula activitate 

2. Activitate pe forum nu ai cam crescuta

3. Implica-te mai mult in sectiunea dorita si citeste regulamentele impuse si-n sectiunea aia.

4. Cand crezi ca esti pregatit, poti face iar o cerere.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...