Jump to content

[Portofoliu] Skroll.


TwentySkroll

Recommended Posts

Am incercat un efect poligon, nu a iesit extraordinar, dar daca am stat atat sa incerc sa-l fac, am zis macar sa-l postez :)

 

Asta e imaginea originala:

 

 

SfTVKtC.jpg

 

 

 

Ce am facut eu:

 

 

3R7ODsh.png

 

 

 

Am mai facut si un wallpaper:

 

 

XON7YON.jpg

 

 

 

De vreme ce e prima data cand incerc, astept niste pareri/sugestii :D

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Semnatura:

 

G1iGMS5.gif

 

Avatare (Steam/Forum):

 

34zpeDb.jpg

 

irQR1u2.jpg

 

Branding:

 

Cine vrea sa-l foloseasca fara watermark sa-mi dea add pe Y!M/Skype/Steam sa discutam.

 

mX1xNOF.jpg

 

Pentru rezolutia maxima

http://i.imgur.com/mX1xNOF.jpg
 

Wallpaper Abstract:

 

E facut acum un an si ceva dar nu l-am postat nicaieri. E destul de vechi, so don't judge :))

 

OujKvOl.jpg

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ai o experienta nesfarsita in acest domeniu , m-ai surprins din ce in ce mai mult pe masura ce derulam de la o lucrare la alta :) Poate ne poti ajuta si pe noi cu un tutorial doua :D

Mersi! Chiar am in cap, si cel mai probabil o sa fie unul foarte curand. Pana acum nu am vrut sa fac pentru ca tot ce am invatat eu tot de pe net/youtube a fost. Dar cu cata lume am vorbit si le-am mai dat cateva tutoriale, imi dau seama ca e mult mai greu sa invete daca nu e in romana, iar tutoriale in romana legate de domeniul asta sunt foarte putine. Deci in urmatoarele saptamanii probabil am sa postez un tutorial de avatar, de vreme ce e mai cautat pentru comunitati. Daca merge bine treaba, am sa fac o serie cu bannere, C4D, Ae , si tot asa.

Edited by Fox.
Ar fi frumos :)
Link to comment
Share on other sites

Cateva logouri facute pentru comunitati. Sper sa nu se considere reclama de vreme ce nu includ numele, iar majoritatea daca nu toate nici nu mai exista :)). Dar daca este vreo problema va rog sa ma anuntati. Toate logourile sunt facute in AI de la 0, dupa prelucrate in PS.

 

1:

 

 

hjDGXKV.png dupa -> 1eSVbY8.png

 

 

 

2:

 

 

PZCkX7G.png dupa -> bFIi8V2.png

 

 

 

3:

 

 

ajNuUUN.png dupa -> El9gwnR.png

 

 

 

4:

 

 

Xm15fqF.png dupa -> GbldaLG.png

 

 

 

5:

 

 

lWLa1nD.png dupa -> FezFYxQ.png (asta nu a iesit extraordinar :)) )

 

 

 

6:

 

 

wdEdcXU.png

 

 

Edited by TwentySkroll
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...