Jump to content

Cerere Moderator [ RESPNS ]


LondoN eXtream

Recommended Posts

Nume : Alex
Nick : Alex #
Vârstă : 13
Motiv : Doresc sa fac parte din STAFF si sa ajut cu ce pot
Adresa de contact : alex.alex0201 [intru mai rar]
Timp alocat forumului : 3-4 ore

Ce secţiuni doreşti să moderezi? AMXMODX
De ce ai ales aceste sectiuni? Pentru ca ma pricep
De ce doreşti să moderezi în această comunitate? Pentru ca imi place.
Ai mai moderat pe IPB? Desigur
Ce înţelegi prin "Post hunt"? Post inutil, pentru +1
Ce înţelegi prin "Dublu post"? 2 posturi, unu dupa altul facute de acelasi membru
Ce înseamnă "Warez"? Piraterie
Ce înseamnă "NSFW"? +18
Care este diferenţa dintre post hunt şi off-topic? +1 - abatere de la subiect
Ce planuri ai ca să sporeşti activitatea membrilor în secţiunile pe care doreşti să le moderezi ? -  pe parcurs o sa apara si creatii personalizate [nu sunt robot sa scriu x,y in 5-10 minute]
Ai citit regulamentul forumului ? Desigur.

 

P.S - Activitatea.

Nu prea este activitate, iar copy paste de pe alte forumuri, nu prea mi se pare 'activitate'.

Link to comment
Share on other sites

Nenea robotel :))

Eu unu sunt mai mult ca sigur de decizia finala ,de la ultima cerere nu ai postat acolo absolut deloc , aici nu ma refer la posturile alea , in care te bagi singur fara sa stii despre ce este vorba , acele posturi (2-3) nu se iau in calcul .

Deci toti vreti grad si CULARE , dar fara sa munciti , intr-un timp tu ai primit grad fara sa depui cerere si te-ai ocupat vreo 2 saptamani dupa , o tineai din absenta in absenta pana la remove . Eu unu nu vreau sa te vad in staff !

 

Mult succes si multa bafta iti doresc ,

Contra !

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Sunt cu tot deacord cu Luchyan. Vad ca esti inactiv mai mereu. Modelele+Regulamentu Nu le respectii. Nu ca nu te descurci sau ca am ceva cu tine. Chiar din potriva te descurci la amxmodx. Dar daca e vb de regulament si modelul impus, esti paralel cu totu.

 

 

Contra

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Contra.

In primul rand, cunostiintele de care tot te lauzi ca le ai in AMX, sunt doar de lauda.

Ori ca nu vrei sa ti le folosesti, ori ca ti lene si este mai ok sa editezi ceva care nu iti apartine si pe urma sa te dai tu autor. Nu, din punctul meu de vedere, genul acesta de persoane, NU mi-l doresc in staff.

In al 2-lea rand, nu esti o persoana care isi duce "promisiunile" pana la capat ( ca sa ii zic asa) si iti dau si un exemplu:

http://rangfort.ro/forum/index.php?/topic/20488-rf-dropuri-gratis-pentru-serverele-comunitatii/

 

Nu faci un post de acest gen, ca sa ce? Sa dai sperante detinatorilor? Sa te lauzi ca vai doamne poti sa dai dropuri si pe urma nici macar sa mai revii cu un post?

Nu ai avut bunul simt nici macar sa ceri inchiderea topicului sau sa spui ca nu mai ai posibilitatea sa dai acele dropuri care le-ai promis.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Intr-adevar, din cate tin eu minte, ti s-au oferit 2 sanse, nu doar una, crezand ca putem avea incredere in tine, insa ce ti s-a spus in cererea ta precedenta, se pare ca tot noi am inteles, nu si tu . 

Aici suntem ca o familie, ne ajutam reciproc, venind din interior, nu pe bani sau altceva la schimb . Daca vrei sa ajuti cu ceva, trebuie doar sa si vrei acel lucru, nu doar spunand-ul . 

Ti s-a oferit o alta sansa crezand ca poti ajuta, probabil pe cativa i-ai ajutat ( si e de apreciat asta ), insa daca te-ai bagat in ceva, trebuie sa-l duci pana la capat acel lucru, indiferent de cazurile intalnite . 

 

 

# Respins . Ti-au spus si colegii motivele pentru care nu vor sa faci parte din acest staff . 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...