Jump to content

Cerere Moderator DarKneSS [ RESPINS ]


KENT NR 1

Recommended Posts

Nume :Paul.L ;
Nick : DarKneSS ;
Vârstă : 15 ani jumate.
Motiv : Deoarece vreau să mă implic pentru binele acestui forum,întrucât este atractiv.
Adresa de contact : Y!M paul.lelcu@yahoo.com ;
Timp alocat forumului : 5-6 ore /zi.

Ce secţiuni doreşti să moderezi? Aș dori să moderez secțiunile AmxModX &Social;
De ce ai ales aceste sectiuni? Întrucât îmi pot aloca timp pentru ele ,și pot face posturi utile.
De ce doreşti să moderezi în această comunitate? Deoarece doresc să ajut la ridicarea acesteia cât mai sus.
Ai mai moderat pe IPB? Da, am deținut forumuri mari în trecut.
Ce înţelegi prin "Post hunt"? Post facut pentru +1 ("gg" "bravo" etc.) adică post inutil
Ce înţelegi prin "Dublu post"? 2 posturi făcute de același user în același topic într-un interval de 24 ore.
Ce înseamnă "Warez"? Conținut piratat ( piraterie)
Ce înseamnă "NSFW"? Not Safe For Work
Care este diferenţa dintre post hunt şi off-topic? Post-Hunt este atunci când un user posteaza topicuri inutile,fara rost iar off-topic e atunci cand userul se abate de la discutia/subiectul respectiv
Ce planuri ai ca să sporeşti activitatea membrilor în secţiunile pe care doreşti să le moderezi ? Voi aduce useri noi ,îi voi. îndruma pe cei care vor avea nevoie de ajutor,voi posta zilnic topicuri utile respectivelor categorii &voi face activitate.
Ai citit regulamentul forumului ? Da am citit fiecare cuvânt din el.

Edited by DarKneSS
Link to comment
Share on other sites

Nu vreau sa par rea, sau orice altceva, insa majoritatea posturilor le-ai facut la " Prezentari " . Acolo nu mi se pare deloc activitate, sau orice altceva . 

Pentru a avea acces, te rog sa incepi sa-ti faci activitate pe la Social / AmxModx . Nu vad nici-un topic creat de tine, sau sa ajuti alte persoane cu sfaturi utile . 

 

# Contra si apuca-te de treaba, daca chiar iti doresti sa faci parte din acest staff . 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...