Jump to content

Cerere Moderator.


LondoN eXtream

Recommended Posts

Nume : Alexandru [Alex]
Nick : Alex #
Vârstă : 13
Motiv : Tot mai multi detinatori au nevoie de ajutor in cea ce priveste partea tehnica [scripting], acolo unde ma pricep eu bine.
Adresa de contact : romanya_what
Timp alocat forumului : 3-4 ore zilnic.

Ce secţiuni doreşti să moderezi? AMXMODX si SourceMod [m-am apucat si de CS:GO].
De ce ai ales aceste sectiuni? Deoarece in aceste domenii ma pricep eu cel mai bine.
De ce doreşti să moderezi în această comunitate? Pentru ca e singura comunitate care imi creaza un sentiment placut.
Ai mai moderat pe IPB? Da.
Ce înţelegi prin "Post hunt"? Post inutil.
Ce înţelegi prin "Dublu post"? 2 posturi unul dupa altul, de acelasi user.
Ce înseamnă "Warez"? Piratat.
Ce înseamnă "NSFW"? +18
Care este diferenţa dintre post hunt şi off-topic? Post Inutil / Abatere de la subiect.
Ce planuri ai ca să sporeşti activitatea membrilor în secţiunile pe care doreşti să le moderezi ? De curand lucrez la un nou proiect ,care sper eu, sa aduca multe vizite acestui forum.
Ai citit regulamentul forumului ? In mare parte [85-90%] il cunosc.

Link to comment
Share on other sites

Ai mai avut sanse de a avea acces la noi aici, insa ai dat mereu cu bata-n balta . De priceput te pricepi, nu pot sa comentez, insa sa ti se ofere sanse pana la infinit, nu prea cred . 

Momentan lasam la parerea celorlalti din staff, si pe urma vom revenii cu o decizie finala .

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

scuzati ca ma bag dar cu asa altitudine http://rangfort.ro/forum/index.php?/topic/30101-urgent-daca-se-poate/

 

eu nu tias da nimica dar na nu eu conduc pe aici.

E si normal sa ma enervez cand faci 1000 de topicuri. Ti-am mai lasat odata pluginul who cu users.ini.

 

Ai mai avut sanse de a avea acces la noi aici, insa ai dat mereu cu bata-n balta . De priceput te pricepi, nu pot sa comentez, insa sa ti se ofere sanse pana la infinit, nu prea cred . 

Momentan lasam la parerea celorlalti din staff, si pe urma vom revenii cu o decizie finala .

Da, si imi pare foarte rau. Dar am observat ca sunt 2 moderatori pe acea sectiune , care, nu ai nici activitate si nici experienta cat sa ajute useri. Am observat ca, atunci cand un user vine cu ceva mai complicat, seciunea ramane pustie. Userul de mai sus, cred ca are vreo 3-4 topicuri cu aceasi cerere [intr-un topic i-am lasat tot ce a cerut functional] iar el a mai deschis 2 altfel de cereri in care cerea acelasi lucru. Si nimeni nu i-a dat warn sau macar sa trimita topicurile la trash.

Am revenit cu forte proaspete si cu un nou proiect in dezvoltare, special pentru aceasta comunitate, care sper sa  fie de folos tuturor membrilor.

In 2 zile am reusit sa reduc sursa de la 391kb la 367kb, eliminand undeva la 2.5 mii linii, si scriptand de la 0, alte cateva mii, vrand sa fac un addons special si "moka" pentru toti/toate.

 

EDIT: Dani, uita-te:

 

http://rangfort.ro/forum/index.php?/topic/29606-ajutor-daca-se-poate/- i-am lasat plugin + users.ini functional si testat.

http://rangfort.ro/forum/index.php?/topic/30101-urgent-daca-se-poate/- cred ca asta e batae de joc, sa nu stii sa iti faci un users.ini. Dupa parerea mea asta e post-hunt.

Link to comment
Share on other sites

Dupa cum a spus si Minnie mai sus ai avut de atatea ori grad si i-ai dat cu picioru desi te pricepi la editarea / crearea pluginurilor / modurilor si asa mai departe pe sectiunea care vrei sa o moderezi.

Totusi prin urmare pentru faptul ca te pricepi si vad ca te implici pe acea sectiune eu iti dau #PRO insa considera sa iti schimbi comportamentul fata de membrii comunitatii.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...