Jump to content

[Portofoliu] MarkeSS


MarkeSS

Recommended Posts

Cind te plictisesti , faci de toate pentru toti :)

k2iMSJE.jpg  9ofaVIr.gif  bF55I4g.jpg

                                                                                                            qkeZ6F3.gif

Edited by wGm
Link to comment
Share on other sites

Probleme mari de text, probleme cu blur-ul si acele efecte AE strica toata imaginea + ceva probleme de redimensionare.

Baga tutoriale ca e jale, kw.

 Crezi ca prin asa exprimari esti mai presus ca altii ? Linisteste-te =)) Puteai spune simplu doar greselile , fara a mai adauga , "e jale" . Daca adaugi niste cuvinte mai dure nu inseamna ca esti mai presus ca altii , mai coboara cu picioarele pe pamint , ca "e jale":) Nu am spus asta doar pentru ca mi-ai comentat negativ lucrarile , zic asta pentru ca esti tu prea "dur" si "expert" . Comenteaza si tu intr-un mod mai frumos ,  cum o fac ceilalti . Daca am vorbi ca tine , "e jale" cu rangfortu..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Vorbiti de redimensionari,blur si d-abia deschideti PS si d-abia stiti umbla in el si vorbiti de lucruri mari,nimeni nu s-a nascut invatat cu un box blur pe 7 si scaderea opacity la 22-25 % e perfect

Gg pentru munca depusa si mai multa atentie la redimensionare,redimensioneaza poza pana ti se pare tie ca arata ca originala.

Dar te descurci ok ,lucrari frumoase

Te salut cu stima si respect jamaiCAN ! Spor in continuare la lucrari

Edited by jamaiCAN. @ RF
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...