Jump to content

Moderator Larisse | RESPINS


Larisse .

Recommended Posts

Nume : Larisa
Nick : Larisse
Vârstă :17
Motiv : Comunitate bine instruita !
Adresa de contact : larissa_d@yahoo.com
Timp alocat forumului : 4-5 ore .

Ce secţiuni doreşti să moderezi?: :Nu conteaza .
De ce ai ales aceste sectiuni?: -
De ce doreşti să moderezi în această comunitate?: Este o comunitate bine realizata si mi-ar face placere sa fac parte din staff moderator !
Ai mai moderat pe IPB? : Da , o singura data .
Ce înţelegi prin "Post hunt"?: Vanatoare de post-uri
Ce înţelegi prin "Dublu post"?: 2 sau mai multe postari facut de un membru intr-un topic .
Ce înseamnă "Warez"? Piraterie
Ce înseamnă "NSFW"? No safe from work , mai exact +18
Care este diferenţa dintre post hunt şi off-topic? OFF-TOPIC : Post , care nu are nici o treaba cu team topicului .

POST HUNT : Vanatoare de post-uri 

Ce planuri ai ca să sporeşti activitatea membrilor în secţiunile pe care doreşti să le moderezi ? : Sa formez cat mai multe topic-uri si tot felul , ca sa-i atraga acea categorie

Ai citit regulamentul forumului ? : Da l-am citit !

Link to comment
Share on other sites

Nu conteaza ? Ce inseamna asta ? 
A fii moderator cere anumite responsabilitati , gradul nu se da doar pentru culoare pe nume.

De la mine ai #Contra deoarece nu am vazut activitate decat la zona Design din partea ta si in plus de asta nici tu nu stii unde si ce sa moderezi.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Poti accesa o categoria si neavand culoarea respectiva . Nu ma fa sa cred ca ai facut aceasta cerere doar pentru culoarea verde, nu pentru a sporii activitatea membrilor . 

 

# Respins . Mai ai de lucrat la gradul pe care-l detii momentan, iar pe urma, cand stii ca ai ceva experienta la DESIGN + activitate la o anumita sectiune, atunci sa vi cu cerere de Moderator . 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...