Jump to content

Portofoliu Moogle


Moogle

Recommended Posts

Frumos ,dar mai ai de lucrat . Kw!

 Ahahaha, tu iti dai seama ca daca ma uit la portofoliul tau imi ard ochii, right?

Merci, succes =))

 

 EDIT PENTRU wGm :  Nu ma deranjeaza in nici-un fel insa nu este o parere sincera ci una bazata pe invidie, eu macar am fost sincer.

 Pentru ca te-ai bagat aici si ai facut off-topic la portofoliul meu ai primit un big report, succes!

Edited by Moogle
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Si-a expus parerea , ce te deranjeaza ? A facut-o frumos , fata de tine , care te crezi "expert" , desi nu esti . Pe linga cum iti expui tu parerea , ea a facut-o foarte frumos ! 

EDIT : @Moogle: De unde stii tu ca e bazata pe invidie , poate chiar mai ai de invatat , sau iar esti , "expertul" ? Ai fost sincer , ok , dar nu in asa mod . Incep si eu sa comentez cu cuvinte de astea , de ce nu , e adevar .. Daca e adevar nu trebuie sa zici cum e mai urit , zi si tu mai frumos ca nu suntem dusmani , suntem o comunitate...

Edited by wGm
Link to comment
Share on other sites

OFF : Esti o ****** de om ! Si de ce .... ! Ai fost pe PL**-***** si aucm vii aici pregatindu-te sa iei grad. Ai facut pe acolo de toate , le-ai stricat munca la oamenii aceia care lucreaza acolo de 2-3 luni si vii aici ? :)

 

ON: Font principal la poza cu aotw # 1 ?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ce sa iau grad ma? Am facut cerere de designer, am facut activitate cumva? Doar mi-am postat portofoliul.

Atata timp cat pya nu a mi-a oferit seriozitate nu am sa ofer nici eu, la aotw si sotw a fost doar munca mea, au zis ca pot reface aceleai chestii imediat si vor pune alt designer, ca sa vezi, s-a apucat un administrator de organizare, wow.

Singurul lucru care l-am stricat a fost aotw si sotw unde a fost doar munca mea, te rog sa nu mai minti iar daca nu esti cu informatiile la zi te rog sa te informezi.

ON: Nu iti dau nimic, sunt o ****** de om, right?

Succes!

Edited by Moogle
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...