Jump to content

Cerere moderator [eNdless] | RESPINS


eNdless

Recommended Posts

 

Nume : Ichim Cristi

Nick : eNdless

Vârsta : 20

Motiv : Imi place foarte mult aceasta comunitate si vreau sa ajut cat pot , si-mi place sa moderez .

Adresa de contact : YM: hns.endless / STEAM: skrol_hns / facebook: Endless Cristi

Timp alocat forumului : Nu lucrez , nu-mi ocup timpul cu nimic , deci 

voi fi prezent pe forum minim 2-3 ore pe forum pentru a face ceva folositor .

 

 

Ce sectiuni doresti sa moderezi? : SOCIAL / Divertisment ...

De ce ai ales aceste sectiuni? : Pentru ca sunt unii membrii care nu respecta regulamentul forumului si il voi aplica eu acestora .

De ce doresti sa moderezi în aceasta comunitate? : Imi place aceasta comunitate si-mi doresc sa raman pe ea ...

Ai mai moderat pe IPB? : Desigur 

Ce întelegi prin "Post hunt"? : Postarea de dragul cresterii numarului de postari , asemanator cateodata Spamului si Off-topicului .

Ce întelegi prin "Dublu post"? : Postarea a doua mesaje consecutive  ( se poate evita prin apasare butonului Edit)

Ce înseamna "Warez"? : Postarea ilegala a anumitor lucruri ( Piraterie)

Ce înseamna "NSFW"? : Postarea imaginilor cu tenta sexuala ...

Care este diferenta dintre post hunt si off-topic? :Cum am spus mai sus post-hunt'ul inseamna atunci cand un membru posteaza pentru cresterea numarului de postari

 , iar off-topicul este atunci cand un membru posteaza intr-un anumit topic deviind de la subiectul ce este prezentat in acesta .

Ce planuri ai ca sa sporesti activitatea membrilor în sectiunile pe care doresti sa le moderezi ? : O sa incerc sa le fac cat mai placuta aceasta sectiune si cat mai

 curata fara spam-uri , off-topic si asa mai departe .

Ai citit regulamentul forumului ? : Desigur .

 

Nu prea am vazut modificari , trebuie sa anunti personal un moderator sa stearga un topic sau sa avertizeze vre-un user . Voi fi prezent zilnic . Multumesc anticipat .
Edited by eNdless
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...