Jump to content

Cerere moderator MadneSS | ACCEPTAT


MadneSS

Recommended Posts

Nume : Mitu Ionuţ Eduard

Nick : MadneSS #Lion

Vârstă : 14

Motiv : Pentru a ajuta comunitatea .

Adresa de contact : madnesscsgo@yahoo.com / steam : MadneSS | LION

Timp alocat forumului : 2 ore jumate 3 pe zi . 

Ce secţiuni doreşti să moderezi? : AmxModX

De ce ai ales aceste sectiuni? : Pentru că sunt secţiuni importante mai ales dacă iţi faci server de cs .

De ce doreşti să moderezi în această comunitate? : Pentru că este o comunitate bine stabilită , oameni de treabă , staff prietenos .

Ai mai moderat pe IPB? : Da .

Ce înţelegi prin "Post hunt"? : Post inutil .

Ce înţelegi prin "Dublu post"? : Post dublu făcut într-un topic .

Ce înseamnă "Warez"? : Piraterie . 

Ce înseamnă "NSFW"? : Not Safe For Work 18+

Care este diferenţa dintre post hunt şi off-topic? :  Post hunt , este un post inutil , iar off-topic , abaterea de la subiect .

Ce planuri ai ca să sporeşti activitatea membrilor în secţiunile pe care doreşti să le moderezi ? : Să fac topicuri care o să atragă atenţia .

Ai citit regulamentul forumului ? : Da , şi sunt perfect de acord cu el .

Link to comment
Share on other sites

Cum a zis Seak nu cu 2 3 posturi faci cerere de moderator , ceea ce ai facut tu activitate sunt 3 skinuri 1 mapa si 2 pluginuri gasite pe net altceva interesant care sa atraga atentia nu prea am vazut totusi de la mine ai #Contra incearca sa faci ceva mai multa activitate , sa te implici mai mult si dupa aia revino cu o noua cerere.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dupa parerea mea, nu ar mai fi nevoie de ajutor acolo, pentru ca suntem 4 moderatori, si zic eu ca facem fata! Plus ca, daca dai copy-paste la plugin-uri asta nu inseamna ca esti scripter! Am sa fac un tutorial acolo, poate asa invatati si voi sa creati un plugin de la 0! Nu spun ca eu sunt marele scripter, dar ma pricep!

#Contra!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dupa parerea mea, nu ar mai fi nevoie de ajutor acolo, pentru ca suntem 4 moderatori, si zic eu ca facem fata! Plus ca, daca dai copy-paste la plugin-uri asta nu inseamna ca esti scripter! Am sa fac un tutorial acolo, poate asa invatati si voi sa creati un plugin de la 0! Nu spun ca eu sunt marele scripter, dar ma pricep!

#Contra!

Acum scuze ca intervin peste tine dar , eu nu am zis ca ma fac "scripter" eu vreau sa postez pluginurile care mi se par interesante pentru deschiderea unui server nou / Sau inlocuirea unui plugin ...

Eu tot ce gasesc testez .. Merge bine nu merge nu il postez ... Pai daca stii sa faci pluginuri de la 0 de ce nu postezi ?

Edited by MadneSS #Lion
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...