Jump to content

[ Portofoliu ] jamaiCAN1


jamaiCAN. @ RF

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Dragut, dar nu-s foarte greu de realizat pentru ca lucrezi direct pe stock... vino cu ceva mai original.. incepand de la un render gen.

Atata pot sa fac :) ,ceva usor ,simplu si frumos :) .Daca poti si tu sa faci ce fac eu bravo tie si daca ai invatat sa faci rendere,  nu inseamna ca sti ceva wow in photoshop,ce m-am uitat prin portofoliul tau ,am vazut 2-3 rendere si restul avatare ,nu am vazut nici o lucrare de genul care fac eu de zici ca sunt asa de simple . Lucrurile simple si usor de realizat mereu sunt apreciate si nu ma dau un desinger exceptional ,ca intru in PS din an in paste ,cand imi aduc aminte . Daca te descurci mai bine de atat ,tot respectul atunci . Bafta cu PS .

 

 

Lucrezi extrem de bine,n-am mai văzut de mult nişte lucrări aşa de bine structurate !

 

Multumesc frumos,apreciez.

Edited by jamaiCAN. @ RF
Link to comment
Share on other sites

Atata pot sa fac :) ,ceva usor ,simplu si frumos :) .Daca poti si tu sa faci ce fac eu bravo tie si daca ai invatat sa faci rendere,  nu inseamna ca sti ceva wow in photoshop,ce m-am uitat prin portofoliul tau ,am vazut 2-3 rendere si restul avatare ,nu am vazut nici o lucrare de genul care fac eu de zici ca sunt asa de simple . Lucrurile simple si usor de realizat mereu sunt apreciate si nu ma dau un desinger exceptional ,ca intru in PS din an in paste ,cand imi aduc aminte . Daca te descurci mai bine de atat ,tot respectul atunci . Bafta cu PS .

Nu te mai ataca asa, mi-am spus parerea si ti-am zis sa faci si altceva.. pentru ca esti prea arogant ca primesti niste felicitari de la useri care nu au nicio treaba cu acest subiect, mai exact "design", adica vroiam sa-ti propun sa ne impresionezi si pe noi.. cei care cel putin am atins un nivel.. aproape mediocru pe tema asta. Daca esti curios sa sti motivul pentru care nu am astfel de lucrari in galerie, este doar faptul ca nu-mi bat capul cu asemenea chestii, pot spune ca nu stiu toate chestiile de baza din Ps si nu le invat doar prin manipulare si vreau sa fac ceva din asta pentru viata nu pentru un forum.

Nu o lua in nume de rau.. ca ti-am spus chestiile astea, nici sa nu crezi ca sunt invidios ca esti felicitat de aceste persoane :) ci doar am spus-o :)

"Bafta" le spui la pescari, eu iti urez succes in continuare !

 

Btw, eu nu m-am luat de lucrariile tale si de experienta ta in Ps. asa ca te rog sa te abtii.

Link to comment
Share on other sites

Suntem in mijlocul sarbatoriilor si inloc sa fim mai buni ce vad pe aici certuri pe tema care are sau nu are lucrari mai bune.

Ramaneti la subiect , acest topic este un portofoliu ceea ce inseamna ca in acest topic se posteaza creatii si comentarii despre ele , nu este un topic pentru a va lua la intrecere care e mai bun sau nu in photoshop , care are rendere si lucrari mai bune sau mai putin bune.

Pana acum ceea ce am vazut la jamaiCAN au fost lucrari bine puse la punct , lucreaza cum stie si cum poate acelasi lucru si la tine foxy desi in ultima perioada de la tine lucrari nu prea am vazut.

Sper sa nu mai vad astfel de certuri pe aici si va uram sarbatori fericite alaturi de cei dragi.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...