Jump to content

Portofoliu Korex.


RuLeS.#

Recommended Posts

Mai poti urmari tutoriale , cel cu castelul mi se pare cel mai acceptabil..nu sunt in masura sa explic..dar poti incerca sa pui si border-e , alte texte ..

Nu prea ma impac bine cu borderele pentru ca nu gasesc ceva frumos , daca ai tu ceva , da'mi te rog PM.

 

Baga niste tutoriale pt blur + texte . Cauta texte de pe dafont.com , si niste effecte . Bft !

Text mai tarziu , bluur momentan . Fonturi am 1,5k in PS , efecte am 15 . Cu textele , clar ca nu le'am incercat pe toate ... efecte caut inca .

Edited by Korex
Link to comment
Share on other sites

Guest El Nino

Mai ai mult de lucrat, urmareste tutoriale cu blur si text, lasa gif-urile momentan, mai intai sa faci avatarele calumea, apoi sa te axezi pe gif, n-o lua in nume de rau. 

Edited by El Nino
Link to comment
Share on other sites

Mai ai mult de lucrat, urmareste tutoriale cu blur si text, lasa gif-urile momentan, mai intai sa faci avatarele calumea, apoi sa te axezi pe gif, n-o lua in nume de rau. 

nu este nici un gif in portofoliul meu , momentan , de unde ti'a venit ideea asta? la aia cu ,,ploaia'' asa e stockul .

Link to comment
Share on other sites

Nou :

OM2alfI.png ugzxnSW.png

Si doua semnaturi : kOz5AGV.png

jtoq5BL.png

 

 

 

Mai ai foarte mult de lucrat.. ai probleme la redimensionare, text.. si la ce nu mai ai .. Urmareste niste tutoriale.

Am spus , sunt incepator .... cred ca e si de asteptat aceste greseli.

Edited by Korex
Link to comment
Share on other sites

8GEHWJi.gifOM2alfI.pngugzxnSW.png


 


Cele mai reusite !


 


Lucreaza la text foarte mult, si la blur, la redimensionare.


La text nu sunt bune acele culori. Pune un blur frumos, redimensionarea, stock-urile de la avatare trebuie sa fie mai mici. Pune si border, asa rezulta o lucrare mai frumoasa. Urmareste multe, multe tutoriale !


Link to comment
Share on other sites

 

8GEHWJi.gifOM2alfI.pngugzxnSW.png

 

Cele mai reusite !

 

Lucreaza la text foarte mult, si la blur, la redimensionare.

La text nu sunt bune acele culori. Pune un blur frumos, redimensionarea, stock-urile de la avatare trebuie sa fie mai mici. Pune si border, asa rezulta o lucrare mai frumoasa. Urmareste multe, multe tutoriale !

 

Incerc sa ma axez pe bluur momentan...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...