Jump to content

[Portofoliu]SilentSkills


SilentSkills

Recommended Posts

UnicornZombie, cand o sa iti castigi si tu existenta ca Designer atunci ii poti spune ca este Designer de "duzina"

Ai dreptate in legatura cu UnicornZombie ,nu e bun de nimic ,mie mi-a inchis Portofoliu ca a zis ca e RIP ,daca tu zici ca e rip ,de ce nu aduci si o dovada ?

Link to comment
Share on other sites

O noua creatie,pe tableta grafica.Daca vrei modificari stii unde ma gasesti.Sper sa iti placa.

 

Tema:Alfy

Timp lucru 11h13Min

 

alfy05.jpg

Modificare la cerere.

 

Am si varianta FullHD aia daca o vrei ma anunti pe TS.

Edited by SilentSkills
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Prima parte pe care o vedeti in video este facuta de mine in 3D ca un Trailer de joc (Cateva secunde dureaza foarte mult de animat,cu cat este claritatea mai mare cu atat durata se extinde,dupa cum vedeti claritatea este 480p maxim,pe viitor o sa pun varianta HD pentru claritate.Ce am vrut eu sa fac in  prima parte a video-ului a fost sa dau unicitate avand in vedere ca alte comunitati nu detin asa ceva ci doar filmulete facute in joc.Dupa cum vedeti in interiorul filmului pe la jumatate si la sfarsit sunt doua imagini statice 3D unice care la fel reprezinta comunitatea.In legatura cu efectele nu am vrut sa adaug prea multe pentru ca utilizatorul sa inteleaga ce se intampla pe comunitate.Dragilor nu este un video facut in trei sau patru saptamani pentru a arata fix ca un trailer de joc,dar parerea mea ce este in momentul de fata in video este splendid iar cand o sa apara si varianta HD o sa fie si mai frumos.Ce pot sa zic,sper sa fie pe placul vostru si sa aveti la cunostinta ca sunteti unici cu prezentarea.Multumesc si o zi/seara buna.)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...