Jump to content

[Portofoliu]SilentSkills


SilentSkills

Recommended Posts

Salut la toata lumea,la invitatia lui Alfy m-am inregistrat pe comunitatea voastra,ocupatia mea este ca designer in viata reala,ca si hobby imi face placere sa creez diferite creatii despre diferite jocuri iar counter strike este unul dintre ele desi nu prea joc de felul meu,am citit si regulamentul vostru inainte de a posta si in ce priveste rip-ul pun si sursa creatiei mai jos,sper sa intelegeti sursa nu este in PS. ,sper sa fie pe placul vostru si poate o sa revin in curand cu alte creatii.Salut!

 

Tema:Motociclistul Rangfort

Timp lucru:13h

Rangfort_by_Silent_Skills_001.jpg

 

Sursa:

Rangfort_by_Silent_Skills_0001_Sursa.jpg

Edited by SilentSkills
  • Like 15
Link to comment
Share on other sites

Foarte bine ! Continua tot asa si vei ajunge mare

Multumesc dar sarcastic raspunsul tau avand in vedere ca eu lucrez ca designer....mai mare de atat sigur nu am cum sa ajung,creatiile de aici le fac de placere,dar multumesc nu se stie niciodata,poate ajung sef departament..

Edited by SilentSkills
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Multumesc dar sarcastic raspunsul tau avand in vedere ca eu lucrez ca designer....mai mare de atat sigur nu am cum sa ajung,creatiile de aici le fac de placere,dar multumesc nu se stie niciodata,poate ajung sef departament..

Sincer nu e sarcastic. .. lucrezi foarte frumos

Link to comment
Share on other sites

La rugamintea lui Minnie am facut urmatorul logo pentru aniversarea comunitatii.Lucrarea ca baza a fost facuta in 3D dupa care a fost editata pe tableta grafica.Sper sa va placa.

 

Creatie:Logo aniversare rangfort

Timp lucru:31h34min

logo1.png

 

Sursa 3D:

sursa_logo01.jpg

 

Sursa tableta grafica:

sursa_logo.jpg

 

 

Iti multumim foarte frumos pentru efortul depus de a face ceva pentru noi . Ne cerem scuze ca ti-ai ocupat acele ore minunate facand acest banner :D

Oricum, sincere felicitari pentru ceea ce faci si inca odata mii de multumiri !

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Oh please , can i facepalm myself for a sec ... nu prea ai stil si creativitate originala , meh designer de duzina...

Asta este parerea ta,nu te contrazic,sa stii ca unele proiecte dureaza luni de zile si numai randarea lor poate sa dureze peste 24 de ore,dar nu are rost asta este nu am nici originalitate si sunt si de duzina mai nou: ) spor tie la "originalitate" ca "designer" care pui o imagine de pe net in ps engine sau ae si apoi pui titlul creatiile mele.Ce fac aici sunt lucrari in timpul liber si de scurta durata,am venit la invitatia lui Alfy.,,iar toate lucrarile sunt facute de placere nu sa iti fur tie locul de "designer"

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Am revenit cu o noua creatie,cu un wallpaper sa fiu cat mai explicit.Acesta este adresat tuturor membrilor de pe comunitate care vor sa o puna pe monitor,poate fi utilizat si pe pagina de fb a comunitatii.

 

Timp lucru:6h24min

Tema:2ani RangFort

Dimensiune:1920x1080

 

Lucrare:

wallpaper.jpg

 

 

Sursa:

 

sursa_wallpaper.jpg

 

Sper sa fie pe placul vostru.

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...