Jump to content

Exposium's gallery


Exposium

Recommended Posts

Salutare lume, aici imi voi posta creatiile.


*PSD prezint doar designerilor, printr-un ss postat pe imgur..Nu sunt fraier sa-mi dau blurul.


*Nu veni sa-mi zici "fa si altceva in afara de semnaturi si avatare pe stock", crede-ma fac... insa atunci cand am chef/timp.


*Nu ma face ripper, nu te voi suporta daca vei sustine acest lucru.


*Follow me on tumblr: http://exposium.tumblr.com/


 


-=ANIME=-


 


YGLPqDl.png J77G7MN.png estwRtF.png


 


6fEvUFW.png


 


bJtLrls.png j2OezUq.png QGIgulB.png


 


NsaKIBw.png L3Tsp9f.png yq6M3k3.png kUwnn4A.png zzVoZWy.png


 


8I8Iaac.png EhJzivQ.png q22Bkqo.png Wk4vZHF.png


 


IndmKBF.png 91GOQSr.png


 


41t4S2m.png iVApJvd.png Jv83UQU.png


 


uKKWZ19.png 7wZGVbU.png

Edited by Exposium
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

text e oke la rendere(cred ca e render) nu strica niste flares pe acolo sau c4d  avatare sunt bune blur frumusel pe unele si mai baga sharpen la avatare la sasuke e ciudat stockul ala  la prima cu kaneki cred ca burushul ala de pe ochi puteai sa mai scazi si puneai altu peste el cu linear dodge :D kw mai vreau sa vad 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ar trebui sa mai scoti din elementele C4D pentru ca sunt prea mult, cat despre sursele de lumina sa adaugi ceva mai multe. Kw

Incearca sa oferi o parere constructiva nu cacaturi din astea. C4d-urile sunt impecabile asezate si la fel si sursa de lumina. Kw ;)

Link to comment
Share on other sites

Incearca sa oferi o parere constructiva nu cacaturi din astea. C4d-urile sunt impecabile asezate si la fel si sursa de lumina. Kw ;)

Daca asa ti se pare tie..In fine imi plac foarte mult astia ca tine care cred ca le stiu pe toate si ca sunt cei mai buni..:))

Link to comment
Share on other sites

Daca asa ti se pare tie..In fine imi plac foarte mult astia ca tine care cred ca le stiu pe toate si ca sunt cei mai buni.. :))

Trebuie sa vi tu cu afirmatii contradictorii mereu... Nu mai judeca ce-ti place sau ce nu-ti place ci calitatea, daca nu sti sa faci asta, nu o mai fa.

On: deduc ca lucrezi de ceva timp pe render.. si iti ies bine rau atat la integrare cat si text. O chestie.. renunta la bursh.. strici total lucrarea.. pentru mine nu-si are rost daca nu pui text pe ea.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Daca asa ti se pare tie..In fine imi plac foarte mult astia ca tine care cred ca le stiu pe toate si ca sunt cei mai buni.. :))

 

Eiii gata Hristu , totusi vrem sa mai vedem lucrari si de ale tale.

 

 

Trebuie sa vi tu cu afirmatii contradictorii mereu... Nu mai judeca ce-ti place sau ce nu-ti place ci calitatea, daca nu sti sa faci asta, nu o mai fa.

On: deduc ca lucrezi de ceva timp pe render.. si iti ies bine rau atat la integrare cat si text. O chestie.. renunta la bursh.. strici total lucrarea.. pentru mine nu-si are rost daca nu pui text pe ea.

 

foxy si tu te rog frumos pe viitor abtinete.

 

ON: Lucrarile sunt frumoase mie personal imi plac lucrezi bine , ma intrebam daca ai ceva lucrari facute .gif sau daca doresti sa impartasesti cu noi ceva de genu. KW 

Link to comment
Share on other sites

Incearca sa oferi o parere constructiva nu cacaturi din astea. C4d-urile sunt impecabile asezate si la fel si sursa de lumina. Kw ;)

 

facepalm

 

Trebuie sa vi tu cu afirmatii contradictorii mereu... Nu mai judeca ce-ti place sau ce nu-ti place ci calitatea, daca nu sti sa faci asta, nu o mai fa.

On: deduc ca lucrezi de ceva timp pe render.. si iti ies bine rau atat la integrare cat si text. O chestie.. renunta la bursh.. strici total lucrarea.. pentru mine nu-si are rost daca nu pui text pe ea.

 

facepalm

 

Nu o sa ma leg de nimic la semanturi , pentru ca in Romania asa e romanu . totusi o sa-ti zic sa incerci sa adaugi un border la semnaturi ceva mai "creativ" . Bafta.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...