Jump to content

Cerere moderator Deity [RESPINS]


Deity

Recommended Posts

Nume : Alex
Nick : Deity
Vârstă :15 .
Motiv : Imi place foarte mult comunitatea voastra si vreau sa va ajut si eu cu ce pot.
Adresa de contact : Alexzp53@yahoo.com
Timp alocat forumului :In fiecare zi dupa ora 15:00,15:30 depinde cum ajung de la liceu atunci v-oi intra si v-oi sta pana seara la 6-7.

Ce secţiuni doreşti să moderezi? SOCIAL
De ce ai ales aceste sectiuni? Pentru ca imi place sa moderez acolo.
De ce doreşti să moderezi în această comunitate? Am specificat mai sus.
Ai mai moderat pe IPB? Da, aproximativ 8-9 lunii.
Ce înţelegi prin "Post hunt"? Posturi facute pentru +1 ceea ce nu are rost.
Ce înţelegi prin "Dublu post"? Posturi facute unu dupa altu de aceeasi persoana.
Ce înseamnă "Warez"? Sincer sa fiu nu stiu ce inseamna dar v-oi afla.

Ce înseamnă "NSFW"?Not Safe for Work (+18)
Care este diferenţa dintre post hunt şi off-topic?Pai post hunt-ul este pentru +1 iar off topic-ul nu are nici-o legatura.
Ce planuri ai ca să sporeşti activitatea membrilor în secţiunile pe care doreşti să le moderezi ?Vreau sa socializez cat mai mult cu membrii sa-i ajut sa fie cat mai multe subiecte.

Ai citit regulamentul forumului ?Da.

 

Edit: Am adaugat sectiunea!

Edited by Deity
Link to comment
Share on other sites

Eu nu tin cont de varsta, dar momentan suntem prea multi.

CONTRA

 

 

1). Nu ai vechime in comunitate.

2). Suntem foarte multi deja.

3). Varsta nu e o problema, dar nu te cunoastem inca.

 

#Contra.

 

 

De la mine ai un Contra .

 

Suntem prea mulți Moderatori .

După posturi - vechime nu am ce să zic .. Și eu am luat Moderator ca tine fără vechime și fără posturi..

Dar , suntem prea mulți .

 

Cand va vad "suntem prea multi" dar voi cand ati facut aceiasi cerere a zis cineva asta? Va-ti vazut cu gradul si ceilalti nu mai conteaza, cateodata astia "mai mici de ani" sunt mai "harnici" decat voi astia care criticati, vi sa dat o sansa la acel moment dati-o si voi mai departe.

PRO

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Daca ti-ai fi ales o zona anume in care sa incepi sa faci Posturi/Topicuri inainte de a primi gradul cred ca nu ai fi primit atatea Contra, sau sa te fi uitat ce zona are mai putini Moderatori.

 

Totusi PRO, fa intre timp niste Posturi/Topicuri, zic si eu ca te-ar ajuta sa primesti gradul.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...