Jump to content

Cerere moderator MadneSS | RESPINS


MadneSS

Recommended Posts

Nume : Mitu Ionut Eduard
Nick : MadneSS @RF.
Vârstă : 14
Motiv : O să ajut comunitatea cu tot ce îmi stă în putinţa .
Adresa de contact : madnesscsgo@yahoo.com / steam : MadneSS | The Low?
Timp alocat forumului : 2 ore jumate 3 pe zi . 
Ce secţiuni doreşti să moderezi? : Social / Magazin Online sau Zona IT
De ce ai ales aceste sectiuni? : Deoarece la aceste secţiuni am activitate , secţiunile acestea le vizitez mai rar , şi mă pricep la ele .
De ce doreşti să moderezi în această comunitate? : Staff prietenos , oameni înţelegători n-are cum să nu îţi placă aici .
Ai mai moderat pe IPB? : Da .
Ce înţelegi prin "Post hunt"? : Post inutil .
Ce înţelegi prin "Dublu post"? : Post dublu făcut într-un topic .
Ce înseamnă "Warez"? : Piraterie . 
Ce înseamnă "NSFW"? : Not Safe For Work 18+
Care este diferenţa dintre post hunt şi off-topic? :  Post hunt , este un post inutil , iar off-topic , abaterea de la subiect .
Ce planuri ai ca să sporeşti activitatea membrilor în secţiunile pe care doreşti să le moderezi ? : Topicuri pentru a atrage atenţia .
Ai citit regulamentul forumului ? : Da , şi sunt perfect de acord cu el .

Link to comment
Share on other sites

Sti care-i faza RiLL tu esti suparat ca ti-a dat adry resource team si nu moderator.

Pentru tine madnes, # contra acu daca toti am fost acceptati , si am inteles totul a plecat de la mine , cand a zis minnie ca toti meritam o sansa, si acum toti trebuie sa dam pro ca na si noi am primit.

Social este ocupat, nagazin la fel, cum a zis si vali la steam nu se baga nimeni , doar la astea mai usoare,si aici ma opresc.

NU este problema Seak , am zis sa incerc si eu :) . Eu accept oriunde moderarea .

Chiar si la AMXMODX .

Link to comment
Share on other sites

NU este problema Seak , am zis sa incerc si eu :) . Eu accept oriunde moderarea .

Chiar si la AMXMODX .

 

Ceea ce mi-ai dat de inteles prin acest mesaj este ca tu vrei Moderator pentru culoare pe nume si pentru avatar in Ae sincer altceva eu nu inteleg.

Magazin Online ma ocupam eu cu Sp1dey , acum se ocupa si Sqeek.deff eu personal ii las pe Sp1dey si Sqeek iar eu imi voi continua activitatea pe zona IT care si acolo e Luchyan , cum au zis colegii la zona Steam nu se baga nimeni iar acolo ma bag eu ca sa il ajut si mai e si Luchyan.

Momentan de la mine ai #Contra motivele au fost spuse mai sus si mi-ai dat oarecum impresia ca tu nu doresti sa moderezi ca te intereseaza sa ajuti comunitatea , oarecum m-ai facut sa inteleg ca tu vrei doar gradul sa ai numele verde si un avatar in Ae.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Eu sunt contra momentan, deoarece sunt cu totdeacord cu BlackPearl

In alte oridin de idei, tu la cum ai explicat aici

 

NU este problema Seak , am zis sa incerc si eu :) . Eu accept oriunde moderarea .

Chiar si la AMXMODX .

Vrei grad doar pentru culoare si Avatare .Gif , tu inca nu ai posturi la AMXMODX sa demonstrezi ca te descurci sau ca ai ceva cunostinte in scripturi.

 

Si da nu pot sa zic ca nu ai facut cateva topicuri pe la celelalte sectiuni, da chiar ai facut, dar nu destule pentru a spori activitatea la sectiunea care doresti.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...