Jump to content

Cerere Moderator | ACCEPTAT


Wizy.

Recommended Posts

Nume : Scurtu Daniel
Nick : das Faydee
Vârstă : 15
Motiv : Sa ajut forum-ul,sa fiu activ la zona AmxModx si se vede ca postez in fiecare zii la fiecare sectiune si vreau sa fiu activ la general vorbind,vreau sa va ajut,cum pot,cu putin daca se poate,si vreau sa fiti sinceri.Scuze ca insist dar vreau sa fac parte din staff din acest staff minunat si incredibil de matur si destept ,activ,si buni.Multumesc pentru timp-ul acordat.
Adresa de contact : Ma puteti gasi la adresa de skype: xTimeToFighTx sau pe TS ca sunt activ pe TS cat si pe skype,as dori sa imi spuneti daca imi puteti baga moderator pe ts,multumesc.
Timp alocat forumului : Sunt online cam mereu. Postez la sv unde am admin,dar si la Zona AmxModX daia vreau si moderator la zona aceasta.
Ce secţiuni doreşti să moderezi?: AmxModX,pentru ca sunt activ la zona aceasta si sunt activ cu posturi proaspete la zii.
De ce ai ales aceste sectiuni?: Pentru ca ma pasioneaza CS-ul si am multe informatii sa vi le spun si daia am ales sa moderez aceasta sectiune.
De ce doreşti să moderezi în această comunitate?: Pentru ca e un staff matur,fara greselii ca ne taxatii,sunteti online,cand un membru are nevoie de ceva e cineva online l-a care poate apela cu usurinta si eu m-am gandit sa vin aici cu speranta ca voi fii aceptat.
Ai mai moderat pe IPB?: Da,Domnule.
Ce înţelegi prin "Post hunt"?: 

  •  Off-topic reprezinta un post ce nu are legatura cu subiectul topicului respectiv. Acest mod de a posta nu este permis. 
  •  Post-hunt face referire la posturile ce au la baza cantitatea lor nu si intelesul. Posturile ce contin un text sec ori raspunsurile "generice" se considera post-hunt. 

Ce înţelegi prin "Dublu post"?: 

  •  Nu este permisa dubla-postare, utilizati butonul edit. Nu este considerata dubla-postare daca cele doua posturi au fost aplicate la un interval mai mare de 24 de ore. 
  •  Nu se considera dubla-postare daca intervalul este unul de cateva secunde deoarece se poate produce un conflict de conexiune ce are ca efect o rapida dubla-postare. 

Ce înseamnă "Warez"? 

  •  Interzisa este deschiderea oricarui subiect despre piraterie (warez) 
  • Urmatoarele subiecte vor duce la suspendare permanenta fara drept de apel: 
  • Instructiuni, discutii sau adrese despre cum ruleaza un program piratat, includem si crack-urile. 
  • Cererea sau publicarea de serial number-uri sau crack-uri. 
  • Cererea sau publicarea de DLC-uri. 
  • Cererea sau publicarea de trackere. (sursa torrente) 
  • Adrese de descarcare a unor aplicatii cu continut asupra careia nu aveti drepturi de autor. (exceptie adresele oficiale ce permit si lanseaza gratuit soft-ul lansat/creat de ei) 
  • Reclame serverelor private sau afirmatii ce sustin privatul gratuit. 
  • Exemplu: Afirmatiile de genul, hai joaca "moka" pe www.ewkew.ro decat sa joci pe oficial cu taxa lunara. 

Ce înseamnă "NSFW"? 
Care este diferenţa dintre post hunt şi off-topic? Off-Topic: Off-topic reprezinta un post ce nu are legatura cu subiectul topicului respectiv. 

Si post-hunt: 

  •  Post-hunt face referire la posturile ce au la baza cantitatea lor nu si intelesul. Posturile ce contin un text sec ori raspunsurile "generice" se considera post-hunt. 

Ce planuri ai ca să sporeşti activitatea membrilor în secţiunile pe care doreşti să le moderezi ?:In primul rand trebuie sa fie cu capul pe umeri ca sa ai ce vorbii cu ei,o sai avertizez daca nu respecta modelele printr-un avertisment prin PM,si apoi vom regurge la warn,o sai indrum cumsecade fara injuraturi,vorbit urat sau chesti dastea,o sa le vorbeas cu calm ca sa inteleaga
Ai citit regulamentul forumului ?Desigur , si sunt de acord cu el.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...