Jump to content

[Cerere] Moderator GODCS1# | RESPINS


ProToCrisP #

Recommended Posts

Nume : -

Nick : GODCS1

Vârstă : 19

Motiv : Doresc sa ajut la dezvoltarea comunitatii.

Adresa de contact : godlast207@yahoo.com / steam Linku pe Profile

Timp alocat forumului : 2 ore

 

Ce secţiuni doreşti să moderezi? international Forum

De ce ai ales aceste sectiuni? I Know English very well also i can moderate it and help does who doesnt know

De ce doreşti să moderezi în această comunitate? Așa că am putea face propriile mele teme și de asemenea, ajuta pe ceilalți în problemele lor

Ai mai moderat pe IPB? Da

Ce înţelegi prin "Post hunt"? Inseamna sa faci un post fara rost auriia

Ce înţelegi prin "Dublu post"? Post facut de acelasi membru intr-un topic , unul dupa altul.[1x post]

Ce înseamnă "Warez"? Inseamna PIRATERIE , adica totul este furat un continut original.

Ce înseamnă "NSFW"? Not safe from work +18

Care este diferenţa dintre post hunt şi off-topic? Post - hunt este acele posturii facute aiurea doar de dragul posturilor , off-topic inseamna abaterea de la subiect.

Ce planuri ai ca să sporeşti activitatea membrilor în secţiunile pe care doreşti să le moderezi ? : Voi face un subiect care va ajuta incuraja in atunci și , de asemenea, să le dea câteva idei

Ai citit regulamentul forumului ? Desigur , si sunt de acord cu el

Multumesc,,.....

Link to comment
Share on other sites

M-am uitat acum pe profil-ul tau si nu ai activitate deloc,intri si tu 30min odata pe saptamana si vrei moderator,poate ca ai posturi dar activitatea lasa de dorti.

Ai un #Contra. Pentru faptul ca nu ai activitate deloc. !

Salut si numai bine.

Edited by das Faydee
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Înainte am nevoie pentru a fi în ceva Forum pentru a ajuta cu si, de asemenea activitățile mele sunt bune
IM în acest forum , în 3 dispozitive
Mobil , PC , Mac
și , de asemenea, un forum Internation nevoie de prea multe îmbunătățiri , astfel thats de ce am nevoie de acest grad

Link to comment
Share on other sites

# Respins . Asculta de ceea ce au zis colegii mei, si pe urma poti veni cu cerere . Nu e nevoie de acces de moderare la acel forum, fiindca nu e mai deloc activitate pe-acolo . Poti sa te apuci sa faci ceea ce ti-ai propus si fara grad, daca da bine ceea ce ai facut, atunci ma voi razgandii in privinta ta . Pana atunci, nu . 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...