Jump to content

[ Portofoliu ] jamaiCAN1


jamaiCAN. @ RF

Recommended Posts

Jamaicane , ai un blur frumos , lucrezi bine dar , ce nu-mi place la tine strici render si tot cu textu ... te strica textu mai exerseaza la text .. vezi si tu alte setari , de lucrat lucrezi bine , dar textu ala mhmh .....

Oricum o sa il remediezi si pe ala , multa bafta in continuare

$KW

Edited by KU BE JKN
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Mai lucrează la textul secundar.

 

Jamaicane , ai un blur frumos , lucrezi bine dar , ce nu-mi place la tine strici render si tot cu textu ... te strica textu mai exerseaza la text .. vezi si tu alte setari , de lucrat lucrezi bine , dar textu ala mhmh .....

Oricum o sa il remediezi si pe ala , multa bafta in continuare

$KW

Ce sa lucrezi la un text secundar? Tu te auzi ce vorbesti acolo de text secundar? ce poti sa faci mai mult la textu secundar ,de cat sa-l pui pe wendy 10px none :)...In fine .Salut

 

Nu stiu ce zici la text ca nu e bun,dar o sa o iau drept "ca si cum as mai invata cu textul" . Multumesc oricum . Bafta !

 

PM: Sunteti primii care imi spun de text, ca nu este ok :) . Am facut creatii la unele persoane dar nu mi-au spus nimic de text :) ,ca nu e frumos sau ca nu e bun

Edited by jamaiCAN. @ RF
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ce sa lucrezi la un text secundar? Tu te auzi ce vorbesti acolo de text secundar? ce poti sa faci mai mult la textu secundar ,de cat sa-l pui pe wendy 10px none :)...In fine .Salut

 

Nu stiu ce zici la text ca nu e bun,dar o sa o iau drept "ca si cum as mai invata cu textul" . Multumesc oricum . Bafta !

 

PM: Sunteti primii care imi spun de text, ca nu este ok :) . Am facut creatii la unele persoane dar nu mi-au spus nimic de text :) ,ca nu e frumos sau ca nu e bun

Pe langa toate astea ai un blur frumos . Continua tot asa . Imi place blur-ul tau mult . Bravo . <3.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Nu stiu ce zici la text ca nu e bun,dar o sa o iau drept "ca si cum as mai invata cu textul" . Multumesc oricum . Bafta !

 

PM: Sunteti primii care imi spun de text, ca nu este ok  :) . Am facut creatii la unele persoane dar nu mi-au spus nimic de text  :) ,ca nu e frumos sau ca nu e bun

 

#Eu doar ti-am spus pentru ca cateodata nu prea alegi un text potrivit pt lucrare uita-te la eL drago in portofoliu si vezi text la render ... :D Si poti sa o iei cum vrei tu daca vrei sa mai avansezi la text este un pas inaite

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...