Jump to content

[ Portofoliu ] jamaiCAN1


jamaiCAN. @ RF

Recommended Posts

Hai sa-ti zic un multumesc si cu sau fara textul ala principal de zici tu ,oamenii poarta lucrarile mele si apreciez asta.

Multi creatori in PS se dau mari creatori ,ca sunt slabute creatiile,ca nu este bun textul principal,secundar,ca blurul este nu stiu cum.

Eu nu ma cred un zeu in PS ca altii ,dar sunt bucuros de ceea ce stiu sa fac in PS si multi apreciaza ce fac pentru ei fara a le cere voturi si chestii sa ies invingator in competitii ,ca sa arat eu la toti ce pot prin a trisa si cu asta am spus tot.

Si inainte sa zici mie de un text ,ma uit la semnatura ta si numesti ala text principal si secundar ?mai ales ala secundar tu pe culoarea neagra bagi drop shadow cu opacity 100% si cu asta am zis tot.

Bafta in continuare cu PS.

Edited by jamaiCAN. @ RF
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

FF frumoase astea . Nu stiu de ce voua nu va place textul  , el incearca sa il faca cit mai simlu si cit mai frumos , nu e nev sa pui un scris misto ca lucrarea sa aiba efect . Mie 1 , imi place .

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

FF frumoase astea . Nu stiu de ce voua nu va place textul  , el incearca sa il faca cit mai simlu si cit mai frumos , nu e nev sa pui un scris misto ca lucrarea sa aiba efect . Mie 1 , imi place .

Multumesc frumos sefule :* !

 

Frumoase insa textul principal lasa de dorit.

Eu cred ca tu nu ai ce face . Mi-ai zis de textul ala principal la fiecare comentariu ,unde vrei sa ajungi sau ce vrei sa demonstrezi daca spui asta?

Te-ai uitat la creatiile tale ,pana sa le comentezi pe ale mele sau la textul tau? In creatiile tale nu ai nimic special,se vede ca esti incepator + de asta nu ai text in poze . Ti se pare ca esti un zeu si altii sunt incepatori in PS din cate vad .

La ultimul fight ai avut o creatie de mai bine nu o mai faceai + textul ala jale (ai uitat sa pui pe altii sa-ti voteze lucrarea,d`aia nu ai mai castigat) 

Si alea in creatiile mele sunt texte secundare ,daca invatai in PS ce e ala text secundar si ce e ala text principal

Cu asta am spus tot

Bafta !

Edited by jamaiCAN. @ RF
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Multumesc frumos sefule :* !

 

Eu cred ca tu nu ai ce face . Mi-ai zis de textul ala principal la fiecare comentariu ,unde vrei sa ajungi sau ce vrei sa demonstrezi daca spui asta?

Te-ai uitat la creatiile tale ,pana sa le comentezi pe ale mele sau la textul tau? In creatiile tale nu ai nimic special,se vede ca esti incepator + de asta nu ai text in poze . Ti se pare ca esti un zeu si altii sunt incepatori in PS din cate vad .

La ultimul fight ai avut o creatie de mai bine nu o mai faceai + textul ala jale (ai uitat sa pui pe altii sa-ti voteze lucrarea,d`aia nu ai mai castigat) 

Si alea in creatiile mele sunt texte secundare ,daca invatai in PS ce e ala text secundar si ce e ala text principal

Cu asta am spus tot

Bafta !

Este gelos pe tine ca Lucrezi mult mai bine ca el ,bravo  succes in continuare ,toate lucrarile sunt superbe ,pacat ca nu vrei sa fi Designer ,lucrezi foarte bine ,mie imi place ,tine-o tot asa.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ma cam enervezi. De ce spui ca pun membri sa ma voteze cand nu am facut vreodată asa ceva. Vorbesti aiurea. Mie nu îmi plac creatiile tale. Sunt neclare. In plus eu as zice ca tu iti aduci membri sa te voteze, însă nu stiu daca este adevarat asa ca ma abțin. Nu sunt gelos, chiar nu am de ce sa fiu.

Edited by JacKSoN
Link to comment
Share on other sites

Ma cam enervezi. De ce spui ca pun membri sa ma voteze cand nu am facut vreodată asa ceva. Vorbesti aiurea. Mie nu îmi plac creatiile tale. Sunt neclare. In plus eu as zice ca tu iti aduci membri sa te voteze, însă nu stiu daca este adevarat asa ca ma abțin. Nu sunt gelos, chiar nu am de ce sa fiu.

De ce sa-si aduca membrii sa voteze ? =))))) Doamne, frate. Faceti creatii pentru pura placere, nu pentru voturi, etc, urata gandire ai. Cubanezu' are lucrari frumoase, dar fiecare cu parerea lui. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Klx,mister,leo multumesc frumos

Jackson ,Nu-ti place ce fac,atunci evita profilul "designerule talent". + parerea ta despre creatiile mele este egal cu 0 pentru mine,pe scurt nu-mi pasa si mai pune mana pe abecedar inainte sa-mi scrii mie la portofoliu'

Salut !.

Edited by jamaiCAN. @ RF
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...