Jump to content

[RF] Cerere Moderator | ACCEPTED


ProToCrisP #

Recommended Posts

Nume : -

Nick : GODCS1

Vârstă : 19

Motiv : Doresc sa ajut la dezvoltarea comunitatii.

Adresa de contact : godlast207@yahoo.com / steam Linku pe Profile

Timp alocat forumului : 3:35 ore

 

Ce secţiuni doreşti să moderezi? international Forum......

De ce ai ales aceste sectiuni? I Know English very well also i can moderate it and help does who doesnt know

De ce doreşti să moderezi în această comunitate? Așa că am putea face propriile mele teme și de asemenea, ajuta pe ceilalți în problemele Lorrrrrr .... si acum am activ si eram mult pe forum

Ai mai moderat pe IPB? Daa

Ce înţelegi prin "Post hunt"? Inseamna sa faci un post fara rost auriia

Ce înţelegi prin "Dublu post"? Post facut de acelasi membru intr-un topic , unul dupa altul.[1x post]

Ce înseamnă "Warez"? Inseamna PIRATERIE , adica totul este furat un continut original.

Ce înseamnă "NSFW"? Not safe from work +18

Care este diferenţa dintre post hunt şi off-topic? Post - hunt este acele posturii facute aiurea doar de dragul posturilor , off-topic inseamna abaterea de la subiect.

Ce planuri ai ca să sporeşti activitatea membrilor în secţiunile pe care doreşti să le moderezi ? : Voi face un subiect care va ajuta incuraja in atunci și , de asemenea, să le dea câteva idei

Ai citit regulamentul forumului ? Desigur , si sunt de acord cu el
Edited by GODCS1
Link to comment
Share on other sites

 

Nume : -
Nick : GODCS1
Vârstă : 19
Motiv : Doresc sa ajut la dezvoltarea comunitatii.
Adresa de contact : godlast207@yahoo.com / steam Linku pe Profile
Timp alocat forumului : 3:35 ore
 
Ce secţiuni doreşti să moderezi? international Forum......
De ce ai ales aceste sectiuni? I Know English very well also i can moderate it and help does who doesnt know
De ce doreşti să moderezi în această comunitate? Așa că am putea face propriile mele teme și de asemenea, ajuta pe ceilalți în problemele Lorrrrrr .... si acum am activ si eram mult pe forum
Ai mai moderat pe IPB? Daa
Ce înţelegi prin "Post hunt"? Inseamna sa faci un post fara rost auriia
Ce înţelegi prin "Dublu post"? Post facut de acelasi membru intr-un topic , unul dupa altul.[1x post]
Ce înseamnă "Warez"? Inseamna PIRATERIE , adica totul este furat un continut original.
Ce înseamnă "NSFW"? Not safe from work +18
Care este diferenţa dintre post hunt şi off-topic? Post - hunt este acele posturii facute aiurea doar de dragul posturilor , off-topic inseamna abaterea de la subiect.
Ce planuri ai ca să sporeşti activitatea membrilor în secţiunile pe care doreşti să le moderezi ? : Voi face un subiect care va ajuta incuraja in atunci și , de asemenea, să le dea câteva idei
Ai citit regulamentul forumului ? Desigur , si sunt de acord cu el

 

Pe mine nu mai impresionat de nici o culoare + ca ai si tu 2 topic-uri acolo si gata vrei moderator,fapte si mai incolo vei primii ! E clar ca iti voi da #Contra. dar vreau sa vad atitudine si daruinta de la tine !

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

A se vedea, aceasta este problema mea că im singur în această secțiune, im doar încercarea de a obține un acces în acest forum și să-l gestioneze, ca orice alt oricine, dacă cineva are nevoie de ajutor, am fost să-l ajute, dar pentru că această secțiune este ultima astfel încât nimeni nu vrea vezi-l, așa că am doar să încercați să obțineți un grad pe forum. Doar să fie dreptate cu mine De asemenea, în cazul în care au văzut subiectele mele i se va face o nouă siguranta am face doar 3 topi și nimeni nu-i așa văd. este corect?..........

Edited by GODCS1
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Deoarece e-mail i inregistrat este fratele meu mai mare și IM folosind-o în acest Forum, deoarece am folosi, de asemenea, alte lucruri de jocuri de noroc

 

Atunci pune-l pe fratele tau mai mare sa scrie in romana ca sa intelegem si noi ce vrei defapt . 

Daca te pricepi atat de mult la engleza, eu zic sa moderezi sectiunea International Forum, ca si-asa nu se ocupa nimeni acolo . Esti de-acord ?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...