Jump to content

cerere moderator | RESPINS


Will Smith # RF

Recommended Posts

Nick : Will Smith. 
Vârstă : 15 
Motiv : pentru că vreau să fac acest lucru mai bine.
Adresa de contact : FB :- Zeko Bernaberdo 
Timp alocat forumului : 3-4 Ore pentru o zile. 

Ce secţiuni doreşti să moderezi? international fourm 
De ce ai ales aceste sectiuni? pentru că englez mea este foarte bun, i se poate ajuta pe alții
De ce doreşti să moderezi în această comunitate?pentru a îmbunătăți și de a lucra la asta.
Ai mai moderat pe IPB? da. 
Ce înţelegi prin "Post hunt"?Inseamna sa faci un post fara rost auriia
Ce înţelegi prin "Dublu post"?Post facut de acelasi membru intr-un topic , unul dupa altul (x1 post.) 
Ce înseamnă "Warez"?Inseamna PIRATERIE , adica totul este furat un continut original.
Ce înseamnă "NSFW"? its ... 18+ 
Care este diferenţa dintre post hunt şi off-topic?  Post - hunt este acele posturii facute aiurea doar de dragul posturilor , off-topic inseamna abaterea de la subiect.
Ce planuri ai ca să sporeşti activitatea membrilor în secţiunile pe care doreşti să le moderezi ?Voi face un subiect care va ajuta incuraja in atunci și , de asemenea, să le dea câteva idei
Ai citit regulamentul forumului ? sigur. 

P.S :- am probleme cu Hanibal moderator, deoarece l-am scos din admin, pentru că el a făcut o mulțime de greșeli, așa că vă rugăm nu iau opinia sa la fel de importantă ca și alte opinii moderator.

Link to comment
Share on other sites

#Contra, nu inteleg dc iar faci Cerere de moderator daca nu vei fii acceptat nici de cum ,ai de lucrat mult ... tu intelegi? , faci Topic'uri folositoare, si apoi revii, tu iar ai revenit cu o cerere de moderator fara nici un topic din partea ta, eu iti zic sa nu te mai chinui sa faci Cerere de Moderator,  succes !

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Momentan nu este de lucru la acea sectiune si avem pe cineva care se ocupa la acea sectiune . 

 

Apuca-te sa faci activitate la alte sectiuni, gen AmxModX, SOCIAL, STEAM, etc . Dupa ce ai facut activitate, revin-o cu alta cerere . 

 

# Respins . 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...