Jump to content

[RF] - loudking Moderator . | RESPINS


loudking.

Recommended Posts

Nume : loudking.
Nick : loudking
Vârstă : 16 am sa fac peste 1 sapt .
Motiv : Vreau sa ajut comunitate si sa fim o comunitate cat mai prezentabila .
Adresa de contact : prk.chda@yahoo.com
Timp alocat forumului : 3-4 ore .

Ce secţiuni doreşti să moderezi? Hobbies .
De ce ai ales aceste sectiuni? Pentru ca la astea doresc sa fac ceva si sa am activitate .
De ce doreşti să moderezi în această comunitate? Pentru ca e o comunitate buna , si bine instruita si merita sa incerc .
Ai mai moderat pe IPB? Da . 
Ce înţelegi prin "Post hunt"? POST = Postare HUNT = Vanatoare , vanatoare de postari .
Ce înţelegi prin "Dublu post"? Doua sau mai multe postari facute de un user , intr-un topic .
Ce înseamnă "Warez"? Este vorba de piraterie .
Ce înseamnă "NSFW"? No Safe For Work
Care este diferenţa dintre post hunt şi off-topic? POST HUNT = aceasta actiune o faci pentru a face un numar anumit de post-uri , dar printre ele se poate afla si cv bun . 

OFF-TOPIC : Te bagi intr-o discutie si spui ceva cu totul care nu are nici o treaba cu tema vorbita .
Ce planuri ai ca să sporeşti activitatea membrilor în secţiunile pe care doreşti să le moderezi ? : Joculete , multe postar atractive .
Ai citit regulamentul forumului ? Da .

Link to comment
Share on other sites

#Contra nerespectarea Regulament'urile la ''Sport'', ''Auto#Moto'' nu cred ca esti capabil de asa ceva, nici nu ai dat un ochi sa te uiti la Regulamentele care sunt puse la ''Sport'' - ''Auto#Moto'' ! mai ai de lucrat si te rog sa te uiti la Regulamentele care sunt puse acolo , nu faci Topc'uri din capu tau, fara sursa fara macar o poza !

 

EDIT: Si iar nu te'i uitat la Regulament'ul care ti-l cere , imi pare rau !

  • Minim 100 posturi pe forum.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

#Contra nerespectarea Regulament'urile la ''Sport'', ''Auto#Moto'' nu cred ca esti capabil de asa ceva, nici nu ai dat un ochi sa te uiti la Regulamentele care sunt puse la ''Sport'' - ''Auto#Moto'' ! mai ai de lucrat si te rog sa te uiti la Regulamentele care sunt puse acolo , nu faci Topc'uri din capu tau, fara sursa fara macar o poza !

 

EDIT: Si iar nu te'i uitat la Regulament'ul care ti-l cere , imi pare rau !

 

  • Minim 100 posturi pe forum.

 

Contra # Motiv mai sus

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...