Jump to content

[ PORTOFOLIU ] Minnie


Minnie

Recommended Posts

Mie nu imi place cum lucrezi.. Ai probleme la redimensionare

OFF:Mai intai te uiti la tine..Probabil nu are experienta si inca are de invatat ca tine,mai ales ca te cunosc si folosesti tutoriale..Te dai smecher dar nu esti,asta e problema..

ON: Imi place cum lucrezi,nu sunt eu cu editing-ul si Photoshop,dar zic ca esti priceputa.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Mie nu imi place cum lucrezi.. Ai probleme la redimensionare

 

Stii care sunt permisiunile pentru avatar ? Daca nu, te rog sa-ti vezi de treaba ta . Las expertii sa-si arate adevaratul talent in alta parte, nu la mine-n portofoliu . Cand ai sa ajungi sa-ti dai silinta sa faci ceva in AE pentru prima data, atunci sa mai postezi pe-aici, pana atunci, succes . 

 

PS : Dimensiunile pentru avatare sunt : 150x250 / 150x300 . Succes .

 

ON -> de la cereri : 

 

demon.jpg next2.jpg nomercy.jpg

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

JustMe

Ai warn, inca un post aici si te alegi cu suspend. :)

Cat despre restul,  va spun doar odata, nu ii topic ca sa postati cum aveti chef, ori va dati cu parerea in privinta creatiilor din acest portofoliu, ori taceti, asta ca sa nu luati si voi warn.

 

Ziua buna`

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Hai ca mai ai evoluat, ;), bravo! Tine-o tot asa, batrane!

Batrane ?! Sunt fata in toata regula :)). Si "evoluat " e putin spus fata de altii. :)

Daca nu stii despre ce e vorba, nu mai posta pe-aici doar ca sa faci +1 la posturi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Batrane ?! Sunt fata in toata regula :)). Si "evoluat " e putin spus fata de altii. :)

Daca nu stii despre ce e vorba, nu mai posta pe-aici doar ca sa faci +1 la posturi.

Imi cer scuze, dar nu stiam ca esti fata. Nu fac posturi pentru +1, ci doar vreau sa te felicit.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...